LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
Nova Verde 1,5 mg/ml šķīdums
NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumātiek izmantots lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu (sāpju, apsarkuma vai tūskas) novēršanai, ārstējot, piemēram, faringītu, tonsilītu, glosītu, gingivītu vai stomatītu, kā arī konservatīvai ārstēšanai pēc zobu ekstrakcijas.

NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumāir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām. Lokāli lietojot, tam piemīt arī antiseptiskas īpašības ar vietēju anestētisku iedarbību. 

Aktīvā viela benzidamīna hidrohlorīds spēcīgi nomāc iekaisumu un mazina sāpes. Tas ātri iesūcas un sakrājas iekaisušajos audos, ātri novēršot iekaisuma radītos simptomus. 

Diagnozes

Lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu (sāpju, apsarkuma vai tūskas) novēršanai.

Lietošana

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Specifikācijas

Statuss:
Bezrecepšu medikaments.
Sastāvs:
Aktīvā viela ir benzidamīna hidrohlorīds. Viens ml šķīduma satur 1,5 mg benzidamīna hidrohlorīda.Citas sastāvdaļas: etilspirts 96%, glicerīns, metilparahidroksibenzoāts (E218), piparmētru aromatizētājs, saharīns, nātrija hidrogēnkarbonāts, polisorbāts 20, hinolīna dzeltenais (E104), patentzilais V (E131), attīrīts ūdens. 
Iepakojums:
Viena kartona kastīte satur vienu pudeli (120 ml vai 240 ml)ar bērniem grūti atveramu uzskrūvējamu vāciņu no polipropilēna, kas no iekšpuses izklāts ar polietilēnu. 
Ražotājs:
Aziende Chimiche Riunite Angelini Francesco - A.C.R.A.F. S.p.A., Itālija
Dalies ar savu pieredzi:
Aicinām, arī Jūs dalīties savā pieredzē. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Atsauksmes ir iespējams nosūtīt uz info@livorno.lv vai mājas lapā kontaktu sadaļā.
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa