LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
nov
03
Pozitīva pieredze brūču ārstēšanā, izmantojot dažādas BIONECT formas

Rokas apdegums

hand b hand a

Paciente G. vērsusies pie ārsta pēc gūta apdeguma ar kafiju. Diagnosticēts 2 A pakāpes apdegums ar pūsli. Pēc pūšļa noņemšanas izmantoti Bionect marles pārsēji 2 × nedēļā un apdegums izārstēts 10 dienu laikā.

Kāja

hand b hand a

Pacientam P. ilgstoši nedzīstošas multiplas trofiskas čūlas, hroniskas venozas mazspējas fonā, ārstēšana komplicēta ar citām somatiskām saslimšanām. Veiktas pārsiešanas 2 × nedēļā izmantojot Bionect Silverspray + kompresija. Brūces dzīšanas laiks ilga apmēram 2 mēnešus.

Kāja

hand b hand a

Paciente T., defekts pēc pārciestas nekrotiskas rozes. Īpatnība – virsma veidojās kā rēta. Izvēlēts Bionect Silverspray 2× nedēļā + kompresija, sakarā ar kāju venozu nepietiekamību un limfostāzi pēc pārciestās rozes. Pacientam nepieciešama patstāvīga kontrole.

Kāju pirksti

hand b hand a

Pacients B., cukura diabēts, ateroskleroze, femorālās artērijas oklūzija. Iepriekš piedāvāta amputācija, no kuras atteicās. Četru pirkstu čūla, kur izmantots Bionect Siverspray 2× nedēļā + ortopēdiskie apavi diabēta pacientiem.

Mugura

hand b hand a

80 gadus veca paciente D. ar bazaliomu uz muguras pēc staru terapijas. Iepriekšējā terapija - Metiluracila ziede Dietons. Plaukstas lieluma brūce, kas rasojas, apģērbs līp pie tās, pielietotas pārsiešanas ar Bionect Silverspray, ar marles pārsējiem un Bionect krēms 3 nedēļu laikā panākta epitalizācija.

Ņemot vērā, ka brūču ārstēšana mēdz būt sarežģīta vai komplicēta pirms ķerties to ārstēt to pašiem, vēlams konsultēties ar speciālistu.

 

kuspelo

Dr. A. Kušpelo

sertificēta ķirurģe, brūču speciāliste, VC4 -67847100. 
Brūču klīnika 67-038-369.

PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
Pētījumi un publikācijas:
Kolēģu pieredze
Ārstu viedokļi:

Traumatalogs-ortopēds

SIA “Veselības Centrs 4”, ārsts neirosonologs
E.S.S. ārsts, inernists, reimatologs

Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa