LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?

Preparāti Jūsu veselībai

1

Apdegumi

No pirmās palīdzības apdegumu gadījumā līdz pilnīgai to sadzīšanai: sāpju atvieglošana, aizsardzība pret inficēšanos, ātra rētu savilkšanās un ādas atjaunošana. Mūsdienīgi pretapdeguma līdzekļi - katrās mājās!
1

Brūču dzīšana

Lietojot pareizus līdzekļus no mājas aptieciņas, brūces sadzīs ātrāk un bez rētām. Mūsdienīga ādas kairinājumu un bojājumu (no nobrāzumiem un iegriezumiem līdz pēcoperācijas rētām, izgulējumiem, čūlām utt.) ārstēšana.
3

Dzelzs trūkums

Novērš dzelzs trūkumu organismā jebkuram un jebkurā vecumā. Jaunākās paaudzes dzelzs preparāti palīdz efektīvi, pateicoties dzelzs bisglicināta helāta formai.
1

Kosmetoloģija

Hialuronskābes preparāti - uzticams ādas jaunības sargs! Ādas mitrināšanai, elasticitātes paaugstināšanai, kopšanai pēc dermatoloģiskām un lāzerprocedūrām.
1

Locītavu sāpes

Pat osteoartrīts nav spriedums! Moderni, efektīvi un droši ārstniecības līdzekļi pagarina skrimšļa dzīvi un atjauno locītavu kustīgumu. Nost ar sāpēm, atklāj jaunu kustības brīvību!
3

Sievietes veselība

Labākie risinājumi maksts sausuma, mikrotraumu, paaugstināta pH un maksts mikrofloras izmaiņu gadījumā jebkurā sievietes dzīves posmā, īpaši menopauzes laikā vai pēc dzemdībām.
0

Vairumtirdzniecības cenas

“Atbilstoši Ministru Kabineta noteikumu Nr.416 "Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība" 17.1 apakšpunkta prasībām, kas nosaka, ka zāļu lieltirgotava nodrošina savā tīmekļa vietnē sabiedrībai viegli pieejamu informāciju par izplatāmām zālēm un to cenām, pievienojam produktu katalogu ar zāļu vairumtirdzniecības cenām.

Atgādinām, ka SIA “Livorno Pharma” nav tiesīga izplatīt zāles pacientiem.

Pacienti zāles un citus farmaceitiskos produktus var iegādāties tikai un vienīgi aptiekās, konsultējoties ar ārstu vai farmaceitu.

Vairumtirdzniecības cenas (PDF)
Ar maksimāli pieļaujamo zāļu cenu pacientiem Jūs varat iepazīties Zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnē.”
0

MUTES DOBUMA SASLIMŠANA

MUTES DOBUMA SASLIMŠANA 
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa