LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
TecnoFER bērniem

Cik nav dzirdēts par vecāku pašaizliedzību un gatavību krīzes situācijā savu bērnu veselībai ziedot ne tikai asinis, bet pat operācijai nepieciešamos orgānus? Taču mīlestībai un rūpēm var būt daudz vienkāršākas un it kā ikdienišķākas, taču īstenībā ļoti būtiskas izpausmes, kas ļauj pasargāt bērnus no sarežģītākām saslimšanām. Viena no tādām – sekot, lai bērna organisms būtu labi nodrošināts ar vienu no dzīvībai svarīgākajiem mikroelementiem – dzelzi.

Bērna kustīgums un vēlme daudz un aktīvi rotaļāties vienlaikus ar periodu, kad organisma šūnas augšanas procesā intensīvi dalās, prasa ļoti daudz enerģijas, kuras nodrošināšanai nepieciešamo skābekli no plaušām ar asinsriti piegādā eritrocīti. Samazinoties hemoglobīna līmenim asinīs, sarūk arī skābekļa daudzums, kas nonāk līdz šūnām, lai nodrošinātu pilnvērtīgu orgānu funkcionēšanu. Nepilnvērtīga un nesabalansēta uztura un citu iemeslu dēļ no dzelzs deficīta anēmijas jeb mazasinības cieš gandrīz katrs trešais (!) pasaules iedzīvotājs, īpaši māmiņas un bērni. Ārsti uzsver, ka sevišķi bīstama anēmija ir maziem bērniem, lai gan tā var radīt problēmas arī pusaudžu vecumā. Tās izpausmes var būt bālas gļotādas un vēlāk arī āda, samazināta apetīte un garšas izmaiņas ar tendenci ēst neēdamas lietas, piemēram, zemi un kaļķus. Seko augšanas un svara dinamikas traucējumi, vājums un (pazeminātas imunitātes rezultātā) biežāka saslimstība ar akūtām elpošanas ceļu slimībām. Palielinās arī iespējamība bērnam saslimt ar cukura diabētu un sirds asinsvadu slimībām, kā arī pieaug infekciju risks. Lai gan grūtnieces parasti mēdz būt apzinīgas, un cenšas segt dzelzs deficītu ar uzturu (uz katrām 1000 kcal uztura jāuzņem vismaz 5 mg dzelzs, bet grūtniecības otrajā pusē - 7-10 mg dzelzs), bērna attīstība pēc dzemdībām ir ne mazāk svarīga.

Kā izvairīties no dzelzs deficīta anēmijas?

Ilgu pētījumu rezultātā ir izveidots viens no 21.gadsimta preparātiem, kurš reāli palīdz nodrošināt un uzturēt optimālu dzelzs līmeni organismā, kad tā īpaši vajadzīga vai netiek pietiekami uzņemta ar uzturu. Tas ir milzu solis uz priekšu tehnoloģiskajā attīstībā dažu vienkāršu iemeslu dēļ:

  • Pētījumi pierādījuši, ka TecnoFER, pateicoties dzelzs bisglicināta helātam (FeChel), kas tajā izmantots, nodrošina trīsreiz (!) efektīvāku dzelzs uzsūkšanos par agrāk ražotajiem uztura bagātinātājiem ar dzelzs (II) sulfātu
  • Nav blakusparādību, kas apdraud gremošanas traktu. Brīvais dzelzs jons potenciāli var izraisīt kuņģa gļotādas iekaisumu. Lietojot TecnoFER, tas nenonāk tiešā saskarē ar kuņģa un zarnu trakta gļotādu. Iemesls: veidojot FeChel, minerāli ar aminoskābju palīdzību tiek pārveidoti organiskā formā. Helatēta (organiska) divvērtīgā dzelzs ne tikai novērš blaknes kuņģa zarnu traktā, bet arī nerada pārdozēšanas risku
  • TecnoFER uzsūkšanās spēju neietekmē uzņemtā pārtika (var lietot neatkarīgi no ēdienreizēm)
  • Preparāts nesatur glutēnu
  • Pielietojamais sastāvs šķidruma (pilienu) formā ir vieglāk lietojams, ar neitrālu garšu un nerada bērniem sajūtu, ka tiek lietots medicīnisks preparāts. Protams, uztura speciālisti un ārsti labi zina, ka ir produkti, kas veicina dzelzs uzsūkšanos un ir tādi, kas to aizkavē. Tāpēc grūtniecēm bērniņa gaidīšanas laikā ir vairāk jāēd augu valsts produkti un augļi, jo tie veicina dzelzs uzsūkšanos. Savukārt ievērojami to aizkavē tādi produkti kā kakao, kafija, tēja, kola, vīns, šokolāde, spināti, veseli graudi un klijas, piens un piena produkti, kalcija preparāti.

 

Dzelzi saturoši augu valsts produkti ir kartupeļi, tomāti, ķirbji un to sēklas, visa veida pupiņas, zirņi, lēcas, dārzeņi ar tumšām lapām, piemēram, biešu un kāļu lapas, spināti, kāposti, sparģeļi, pētersīļi, tāpat arī rieksti, ogas (zemenes, upenes) un augļi (granātāboli, aprikozes, plūmes) un to sulas. Savukārt no dzelzi saturošiem dzīvnieku valsts produktiem jāizceļ liesa liellopu, cūkas, jēra un teļa gaļa, putnu gaļa, zivis un vēžveidīgie. Gaļas produktos esošā dzelzs organismā uzsūcas labāk, bet, lai tas notiktu, nepieciešams papildus uzņemt arī C grupas vitamīnus, ko satur, piemēram, citrusaugļi. Pie dzelzs avotiem pieder arī daudzu iecienītais hematogens, kas satur dabīgo elementāro dzelzi anēmijas profilaksei, un ir laba alternatīva, kā topošajām māmiņām un bērniem atjaunot dzelzs līdzsvaru organismā.

Lai būtu droši, ka, neatkarīgi no pārtikas daudzuma un kvalitātes, bērna organismam vitāli svarīgie dzelzs mikroelementi būs veselībai pietiekamā daudzumā, TecnoFER BAMBINI jeb TecnoFER bērniem ir ne tikai viens no ērtākajiem un blaknes neizraisošākajiem, bet arī efektīvākajiem veidiem.

 

Diagnozes

Palīdz nodrošināt un uzturēt optimālu dzelzs līmeni organismā bērniem no dzimšanas līdz 10 gadu vecumam, ja tā netiek pietiekami uzņemta ar uzturu un paaugstinātas nepieciešamības gadījumā.

Lietošana

1 pilienā ir 0,25 mg dzelzs. 1 ml (20 pilieni) ir 5mg dzelzs

 

Lietošana

Maksimālā diennakts deva

Dzelzs saturs produktā

Bērniem, kas nav sasnieguši 1 gada vecumu

3 pilieni/kg dienā

30 pilieni

7,5 mg*

Bērniem no 1 līdz 3 gadiem

2 pilieni/kg dienā

30 pilieni

7,5 mg*

Bērniem no 4 līdz 10 gadiem

2 ml (40 pilieni) dienā

40 pilieni

10 mg**

* Vienāds ar 53,6% IDD (ieteicamā diennakts deva saskaņā ar Eiropas direktīvu Nr. 2008/100/EK).

** Vienāds ar 71,4% IDD (ieteicamā diennakts deva saskaņā ar Eiropas direktīvu Nr. 2008/100/EK).

Specifikācijas

Sastāvs:
5 mg dzelzs bisglicināta helāta/30ml

Iepakojums:
30 ml

Ražotājs:
S.I.I.T. H.F.S. LIQUID SRL, Via Ariosto 50/60, Trezzano sul Naviglio (MI), Itālija (Pēc uzņēmuma LABORATORI BALDACCI S.p.A pasūtījuma)

Dalies ar savu pieredzi:
Aicinām, arī Jūs dalīties savā pieredzē. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Atsauksmes ir iespējams nosūtīt uz info@livorno.lv vai mājas lapā kontaktu sadaļā.
Saistītie video:
Dzelzs trūkums arī šodien ir lielākā sabiedrības veselības problēma, kas skar 2,5 miljardus (30%) cilvēku visā pasaulē
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa