LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
BIOHYL®LACTO vaginālās lodītes, N7
Ir virkne faktoru, kas var izraisīt maksts gļotādas pārmaiņas, starp tiem hormonu līdzsvara traucējumi, ārstēšana ar antibiotiskajiem līdzekļiem, perorālo kontracepcijas līdzekļu lietošana, intravaginālo zāļu lietošana.
BIOHYL®LACTO lodīšu lietošanas mērķis ir :
  • Maksts normālās mikrofloras atjaunošana;
  • Iekaisuma procesu nomākšana makstī;
  • Maksts gļotādas aizsardzība un atjaunošanās veicināšana.

BIOHYL®LACTO sastāvā esošie laktobaktēriju lizāti nomāc patogēno baktēriju vairošanos, atjauno maksts gļotādas fizioloģisko pH līmeni un palīdz saglabāt veselīgu maksts vidi. Dabiskie alvejas, burkānu un smiltsērkšķa ekstrakti veicina gļotādas atjaunošanos un aizsardzību. BIOHYL®LACTO sastāvā esošā eļļa ir lodīšu pamatsastāvdaļa. Tā plānā slānī pārklāj maksts gļotādu un veido aizsargbarjeru, tā palīdz saglabāt gļotādas elastību. Tas nodrošina lodīšu nepārtraukto ārstniecisko iedarbību. Vaginālo lodīšu iedarbība ir lokāla. Makstī ievietota lodīte pilnībā izšķīst 30 minušu laikā. Lodīšu aktīvās vielas strauji izkliedējas pa gļotādu un mazāk nekā pēc stundas pilnībā uzsūcas. Lodīšu sastāvā esošās eļļas strauji izkliedējas, un ķermeņa pH šo procesu praktiski neietekmē. 

Diagnozes

Maksts mikrofloras izmaiņas, iekaisuma procesi makstī.

Lietošana

Pieaugušajiem ieteicamā deva ir viena lodīte pirms gulēšanas. Lietot 5-7 dienas pēc tam, kad ir beigušās mēnešreizes, vai saskaņā ar ārsta norādījumiem. Lietot, līdz stāvoklis uzlabojies.

Specifikācijas

Sastāvs:
Viena vaginālā lodīte satur 70mg laktobaktēriju lizātu, 20mg lizocīma, 50mg alvejas ekstrakta, 10mg burkānu ekstrakta un 10mg smiltsērkšķa ekstrakta. Palīgvielas ir attīrīts ūdens un hidrogenēta sojas pupiņu un kokvilnas sēklu eļļa. 
Iepakojums:
7 vaginālās lodītes
Ražotājs:
UAB “Innovative Pharma Baltics”
Dalies ar savu pieredzi:
Aicinām, arī Jūs dalīties savā pieredzē. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Atsauksmes ir iespējams nosūtīt uz info@livorno.lv vai mājas lapā kontaktu sadaļā.
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa