LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
Bionect krēms

Bionect krēms ir produkts, kas lietojams medicīnā un kosmetoloģijā.

Bionect pārklāj kairinātas vai bojātas ādas virsmu, aizkavējot mikroorganismu piekļūšanu un aizsargājot pret noberzumiem, nobrāzumiem un izžūšanu. Bionect mitrina, mīkstina, reģenerē audus un novērš iekaisuma simptomus, mazinot kairinājuma, sāpju sajūtu un nodrošinot optimālus apstākļus ādas dzīšanas procesiem.

Bionect krēma galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe.

Pateicoties savām īpašībām hialuronskābe darbojas kā:

  • lubrikants – izteikta audu mitrināšana
  • audu reģenerācijas mediators – rētu dzīšana un ādas veselība
  • audu apjoma pildviela – izlīdzina grumbas, krunkas
Hialuronskābe ir galvenā starpšūnu matrices sastāvdaļa un tai ir būtiska loma audu bojājuma dzīšanas procesā. Apmēram 50 % no cilvēka ķermenī esošās hialuronskābes koncentrējas ādā un gļotādās. Interesanti, ka visaugstākā hialuronskābes koncentrācija organismā ir jaundzimušiem, kad organismam augot, intensīvāk veidojoties jauniem audiem, ir nepieciešama hialuronskābes klātbūtne. Hialuronskābes nozīme normālā brūces dzīšanā skaidrojama ar tās darbības mehānismiem. Kā zināms, brūces dzīšanas process ir komplicēts, kur iesaistīti daudzi dažādi mediatori un faktori. Un līdz pilnīgai sadzīšanai var paiet pat vairāk kā gads. Hialuronskābe ietekmē visas brūces dzīšanas fāzes. Tika novērotas atšķirības starp brūces dzīšanu auglim embrionālā periodā un pieaugušam cilvēkam. Embrionālās dzīšanas rezultātā brūce sadzīst, neatstājot rētu. Izpētot šos atšķirīgos procesus, tika konstatēts, ka būtiski atšķiras hialuronskābes daudzums auglim, augļūdeņos un pieaugušiem. Un hialuronskābe būtiski ietekmē brūces dzīšanu. Hialuronskābe kavē limfocītu adhēziju brūces virsmā un mazina iekaisumu, jo tieši iekaisuma reakcijas trūkums skaitās viena no embrionālās brūču dzīšanas pazīmēm. Hialuronskābe arī aktivizē kolagēna sintēzi. Uzskata, ka hialuronskābe saista augšanas faktorus, kas ietekmē šūnu augšanu un diferenciāciju. Tādā veidā hialuronskābe brūces virsmā iedarbojas divējādi: pirmkārt, kontrolējot iekaisuma procesu, otrkārt, aktivizējot reģenerācijas procesus. Rezultātā pie augstas hialuronskābes koncentrācijas brūce sadzīst, neatstājot rētas.

Diagnozes

Ādas kairinājumu un bojājumu ārstēšanai, uzklājot to tieši uz problemātiskās zonas. Tas īpaši paredzēts akūtu un hronisku slēgtu brūču (nobrāzumu, donoru asins ņemšanas vietu un pēcoperācijas griezumu, pirmās un otrās pakāpes apdegumu, vaskulāru un metabolisku čūlu un izgulējumu) pārklāšanai, lai brūces vidē nodrošinātu mitrumu un pārklājot ar plānu aizsargkārtiņu nervgalus mazina sāpes un kairinājumu.
Bionect krēmu lieto arī kosmetoloģijā pēc dermatoloģiskām un lāzerprocedūrām un kā mitrinošu krēmu novecot sākušai ādai, uzlabojot ādas tvirtumu, jo hialuronskābe ir kā ādas pildviela, kas piešķir tonusu un elasticitāti.

Lietošana

Pirms ārstēšanas brūces vai čūlas jāiztīra un jādezinficē. Divas vai vairākas reizes dienā uz brūces virsmas uzziež plānu krēma slāni. Ārstētā zona jāpārklāj ar sterilu marles spilventiņu vai pārsēju. Krēms ātri iesūcas, neatstājot spīdumu uz ādas un traipus uz drēbēm.

Specifikācijas

Sastāvs:
Galvenā sastāvdaļa: 0,2% hialuronskābes nātrija sāls.

Citas sastāvdaļas: polietilēnglikola 400 monostearāts, oleīnskābes decilesteris, emulsiju veidojošs vasks, glicerīns, 70% sorbīta šķīdums, nātrija dehidroacetāts, p-metilhidroksibenzoāts, p-propilhidroksibenzoāts, smaržviela un attīrīts ūdens.

Iepakojums:
Viena 30 g tūba.

Ražotājs:
fidia logo Fidia Farmaceutici S.p.A., Itālija

Dalies ar savu pieredzi:
Aicinām, arī Jūs dalīties savā pieredzē. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Atsauksmes ir iespējams nosūtīt uz info@livorno.lv vai mājas lapā kontaktu sadaļā.
Saistītie raksti:
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.
Skaista seja ir nerakstīta rekomendācija. (Frānsiss Bēkons, britu filosofs, vēsturnieks un politiķis)
Francijā mēdz jokot, ka labākais veids, kā pasargāt sevi no saules apdegumiem, ir sauļošanās mēness gaismā. Taču mūsu īsās vasaras saulīte tā vilina, ka mēdzam aizrauties, un tad zeltainā iedeguma vietā saņemam sārtus un iekaisušus apdegumus. Ko darīt?
Aukstā laikā mēs bieži ciešam no saaukstēšanās un galvenais - no iesnām. Ne visai estētiski izskatās deguna apsārtums un ādas lobīšanās, kas arī sāp un neļauj pieskarties degunam.  Deguna āda tiek kairināta iesnu laikā, degunu izpūšot un noslaukot.
Iesaka Skaistuma klīnikas "4. Dimensija" Dr. med., dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT, kura sastāvā ir hialuronskābe.
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.
Vienmēr gribas domāt, ka mēs visi dzīvosim laimīgi un traumu neskarti. Tomēr labāk nedaudz rēķināties ar šādu iespēju, lai bērna nobrāzto kāju, pārsauļotos plecus vai tavu pašas sagriezto pirkstu izdotos sadziedēt ātrāk un pēc tam nepaliek redzamas rētas.
Vai esi kaut ko dzirdējusi par hialuronskābi, kas nupat uzsāk savu uzvaras gājienu medicīnas un skaistumkopšanas pasaulē? Vai tev šķiet, ka tas atkal ir kāds jaundomājums?
Saistītie video:
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa