LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
Bionect Silverspray

Bionect Silverspray ir izsmidzināms pulverveida brūču pārklājums vietējai lietošanai, kura sastāvā ir hialuronskābe un koloidālais sudrabs. Tā uzklāšana ir higiēniska un nesāpīga. Hialuronskābe ir bioloģisks polisaharīds (glikozaminoglikāns), kas izplatās lielākās daļas audu starpšūnu vidē, kur saista lielu daudzumu ūdens un pat zemā koncentrācijā veido viskozu, hidratētu gēlu. Brūces dzīšanas procesā Hialuronskābe nodrošina ūdenī šķīstošu vielu molekulu ātru difūziju un šūnu migrāciju. Koloidālā sudraba klātbūtne novērš mikrobu iekļūšanu un uztur brūces vidi brīvu no papildu eksogēnajiem baktēriju avotiem. Pateicoties Bionect Silverspray īpašajam sastāvam, eksudāti veido vidi, kas veicina dabisko dzīšanas procesu un nodrošina efektīvu barjeru pret mikrobu iekļūšanu. Preparāts paliek vietā, kur uzklāts, un to neietekmē brūces malu stiepšanās. Saskaroties ar mitru ādu, koloidālā sudraba klātbūtnes dēļ līdzekļa krāsa mainās uz zaļganbrūnu, taču efektivitāte un drošība nemazinās, un produktu var viegli nomazgāt.

Bionect Silverspray galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe.

Pateicoties savām īpašībām hialuronskābe darbojas kā:

  • lubrikants – izteikta audu mitrināšana
  • audu reģenerācijas mediators – rētu dzīšana un ādas veselība
  • audu apjoma pildviela – izlīdzina grumbas, krunkas
Hialuronskābe ir galvenā starpšūnu matrices sastāvdaļa un tai ir būtiska loma audu bojājuma dzīšanas procesā. Apmēram 50 % no cilvēka ķermenī esošās hialuronskābes koncentrējas ādā un gļotādās. Interesanti, ka visaugstākā hialuronskābes koncentrācija organismā ir jaundzimušiem, kad organismam augot, intensīvāk veidojoties jauniem audiem, ir nepieciešama hialuronskābes klātbūtne. Hialuronskābes nozīme normālā brūces dzīšanā skaidrojama ar tās darbības mehānismiem. Kā zināms, brūces dzīšanas process ir komplicēts, kur iesaistīti daudzi dažādi mediatori un faktori. Un līdz pilnīgai sadzīšanai var paiet pat vairāk kā gads. Hialuronskābe ietekmē visas brūces dzīšanas fāzes. Tika novērotas atšķirības starp brūces dzīšanu auglim embrionālā periodā un pieaugušam cilvēkam. Embrionālās dzīšanas rezultātā brūce sadzīst, neatstājot rētu. Izpētot šos atšķirīgos procesus, tika konstatēts, ka būtiski atšķiras hialuronskābes daudzums auglim, augļūdeņos un pieaugušiem. Un hialuronskābe būtiski ietekmē brūces dzīšanu. Hialuronskābe kavē limfocītu adhēziju brūces virsmā un mazina iekaisumu, jo tieši iekaisuma reakcijas trūkums skaitās viena no embrionālās brūču dzīšanas pazīmēm. Hialuronskābe arī aktivizē kolagēna sintēzi. Uzskata, ka hialuronskābe saista augšanas faktorus, kas ietekmē šūnu augšanu un diferenciāciju. Tādā veidā hialuronskābe brūces virsmā iedarbojas divējādi: pirmkārt, kontrolējot iekaisuma procesu, otrkārt, aktivizējot reģenerācijas procesus. Rezultātā pie augstas hialuronskābes koncentrācijas brūce sadzīst, neatstājot rētas. Sastāvā esošais koloidālais sudrabs ir sudraba vissīkāko daļiņu šķīdums destilētā ūdenī un medicīnā to izmanto jau vairāk kā 60.gadus. Sudrabam piemīt plaša spektra pretmikrobu darbība, tas iedarbojas uz 650 baktēriju veidiem – gan baktērijām, sēnītēm, vīrusiem un protozijiem un atšķirībā no farmakoloģiskiem līdzekļiem tas nerada rezistenci.

Diagnozes

Bionect Silverspray ir pirmā palīdzība pie I un II pakāpes apdegumiem, vaļējiem nobrāzumiem, noberzumiem, grieztām brūcēm, arī pēc nelielām ķirurģiskām brūcēm, jo koloidālajam sudrabam, kas ir tā sastāvā ir plaša spektra pretmikrobu iedarbība un hialuronskābei ir dzīšanas procesus veicinoša un rētu mazinoša iedarbība. Bionect Silverspray izmantojams arī čūlu un izgulējumu terapijā. Tas paredzēts īslaicīgai vietējai aprūpei tūlīt pēc traumas un būtu noderīgs ikvienas ģimenes mājas aptieciņā.

Lietošana

Bojātās ādas vietas pirms ārstēšanas jānotīra. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt iepakojumu. Turot iepakojumu vertikāli, izsmidziniet pietiekamu daudzumu pulvera uz brūces virsmas. Veiciet izsmidzināšanu ar īsiem pārtraukumiem. Pēc Bionect Silverspray lietošanas ārstēto ādas apgabalu ieteicams pārklāt ar sterilu pārsēju. Lietojiet vienreiz vai divreiz dienā atkarībā no klīniskā progresa.

Līdzekli nav ieteicams lietot ilgāk par 4 nedēļām. Izsmidzinot uz ķermeņa daļām, kas atrodas augstāk, jāaizsargā pacienta seja. Nedrīkst izsmidzināt sejas tuvumā vai uz tās. Izvairieties no pulvera ieelpošanas. Tāpat kā lietojot citus produktus, kuru sastāvā ietilpst sudrabs, centieties nepakļaut apstrādātās ādas vietas saules gaismas iedarbībai.

Specifikācijas

Sastāvs:
Galvenā sastāvdaļa: hialuronskābes nātrija sāls 0,2 % koncentrācijā.

Citas sastāvdaļas: 2,0 % koloidālais sudrabs, silīcija dioksīds, vieglais kaolīns un n-butāns kā nesējviela.

Iepakojums:
Aerosols 50 ml.

Ražotājs:
fidia logo Fidia Farmaceutici S.p.A., Itālija

Dalies ar savu pieredzi:
Aicinām, arī Jūs dalīties savā pieredzē. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Atsauksmes ir iespējams nosūtīt uz info@livorno.lv vai mājas lapā kontaktu sadaļā.
Saistītie raksti:
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.
Francijā mēdz jokot, ka labākais veids, kā pasargāt sevi no saules apdegumiem, ir sauļošanās mēness gaismā. Taču mūsu īsās vasaras saulīte tā vilina, ka mēdzam aizrauties, un tad zeltainā iedeguma vietā saņemam sārtus un iekaisušus apdegumus. Ko darīt?
Iesaka Skaistuma klīnikas "4. Dimensija" Dr. med., dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT, kura sastāvā ir hialuronskābe.
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.
Vienmēr gribas domāt, ka mēs visi dzīvosim laimīgi un traumu neskarti. Tomēr labāk nedaudz rēķināties ar šādu iespēju, lai bērna nobrāzto kāju, pārsauļotos plecus vai tavu pašas sagriezto pirkstu izdotos sadziedēt ātrāk un pēc tam nepaliek redzamas rētas.
Vai esi kaut ko dzirdējusi par hialuronskābi, kas nupat uzsāk savu uzvaras gājienu medicīnas un skaistumkopšanas pasaulē? Vai tev šķiet, ka tas atkal ir kāds jaundomājums?
Saistītie video:
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa