LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
Feminella Vagi C

Izdalījumi un nepatīkams intīmais aromāts traucē ikdienu un seksuālo dzīvi?

Nepiemērota higiēna, stress, seksuālās attiecības, menstruācijas, kontracepcija, smēķēšana un citi faktori izjauc maksts pH līdzsvaru.

Paaugstinoties maksts pH, savairojas patogēnie mikroorganismi, samazinās un izzūd tik būtisko “labo” laktobaktēriju skaits, kas nodrošina skābu maksts vidi un cīnās ar mikroorganismiem, parādās pastiprināti izdalījumi ar nepatīkamu smaku (bakteriālā vaginoze), kas traucē sievietes ikdienu un dzimumdzīvi.

  • Efektīvi samazina maksts pH līmeni, padarot maksts vidi nepiemērotu nevēlamu baktēriju augšanai
  • Efektīvi, skābinot maksts vidi, atjauno laktobaktēriju daudzumu, normalizē maksts mikrofloru
  • Efektīvi samazina nepatīkamo aromātu

Vesela grūtniece – vesels bērniņš!

Maksts mikroflora būtiski ietekmē sievietes un gaidāmā bērna veselību.

Paaugstinoties maksts pH, savairojas patogēnie mikroorganismi, samazinās un izzūd tik būtisko “labo” laktobaktēriju skaits, kas nodrošina skābu maksts vidi un cīnās ar mikroorganismiem, parādās pastiprināti izdalījumi ar nepatīkamu smaku (bakteriālā vaginoze), kas apdraud gaidāmā bērniņa veselību un grūtniecības norisi. Izmainīta maksts mikroflora var izraisīt priekšlaicīgu dzemdību risku un ietekmēt jaundzimušā apgares skalas rādītājus.

  • Efektīvi samazina maksts pH līmeni, padarot maksts vidi nepiemērotu nevēlamu baktēriju augšanai
  • Efektīvi uzlabo patoloģisku maksts mikrofloru grūtniecēm un sievietēm, kas nav grūtnieces
  • Uzsākot agrīni patoloģiskas maksts mikrofloras terapiju ar Feminella Vagi C ārstēšanas un uzturošā režīmā, tiek uzlaboti Apgares skalas rādītāji jaundzimušajiem

Skāba vide – laktobaktēriju augšanas veicinātājs!

Šveices Feminella Vagi C vaginālās tabletes radītas, lai nodrošinātu maksts mikrovides dabisku aizsardzību, saglabājot vai atjaunojot tās fizioloģisko pH. Kādu pH līmeni daba makstī izveidojusi, tādam tam jābūt, un katrai sievietei tas ir individuāls. Diemžēl, dažādi faktori – uzturs, nepiemērota higiēna, vaginālās infekcijas, zāles, īpaši antibiotikas, seksuālās attiecības, orālā kontracepcija, grūtniecība, sistēmiskas saslimšanas, piem. diabēts, kā arī stress ietekmē maksts pH.

Klīniski pārbaudīts un drošs! 
Visās Latvijas aptiekās pēc pieprasījuma!
Bezmaksas konsultācija pa tālr. 67-211-124

Diagnozes

Situācijās, kad ir palielināts maksts pH un izmainīta maksts mikroflora (piemēram, bakteriālās vaginozes ārstēšanai un recidīvu profilaksei,atkārtotas infekcijas, grūtniecības laikā, diabēts).

Kā arī pēc antibiotiku, pretsēnīšu preperātu lietošanas Feminella Vagi C atjaunos endogēno, katrai sievietei individuālo, pienskābo baktēriju daudzumu un normālu maksts floru.

Lietošana

1 vaginālo tableti 1 x/dienā, vislabāk vakarā, ievadīt dziļi makstī. Lai atjaunotu fizioloģisko pH un normālu maksts mikrovidi, terapiju ieteicams turpināt vismaz 6 dienas. Ja nepieciešams, ārstēšanu var pagarināt vai atkārtot.

Specifikācijas

Sastāvs:
250 mg C vitamīna (askorbīnskābe), silīcija sveķus, laktozes monohidrātu, hidroksilpropilmetilcelulozi, magnija stearātu.

Iepakojums:
6 vaginālas tabletes.

Ražotājs:
csc logo

Polichem SA, Via Senago 42/D-6912, Lugano Pazzallo, Šveice

 

Dalies ar savu pieredzi:
Aicinām, arī Jūs dalīties savā pieredzē. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Atsauksmes ir iespējams nosūtīt uz info@livorno.lv vai mājas lapā kontaktu sadaļā.
Saistītie raksti:
Nepiemērota higiēna, stress, seksuālās attiecības, menstruācijas, kontracepcija, smēķēšana un citi faktori izjauc maksts pH līdzsvaru.
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?
Tēmu sievietēm par seksuālo veselību, kas saistīta ar maksts gļotādas sausumu, studijā risina ginekoloģe-seksologs Aija Tula-Rijkure un ginekoloģe Ieva Daize.
Jebkura cilvēka lielākās dzīves vērtības ir laiks un veselība. Tie viens otru var gan graut, gan pilnīgot. Talkā nāk māka un māksla sadzīvot ar fizioloģisku un dažu slimību izraisītu pārmaiņu laiku un, ja nepieciešams – to atvieglot ar efektīviem līdzekļi
Saistītie video:
Šveices Feminella Vagi C vaginālās tabletes radītas, lai nodrošinātu maksts mikrovides dabisku aizsardzību, saglabājot vai atjaunojot tās fizioloģisko pH. Kādu pH līmeni daba makstī izveidojusi, tādam tam jābūt, un katrai sievietei tas ir individuāls.
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa