LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
apr
23
Izdalījumi un nepatīkams intīmais aromāts traucē ikdienu un seksuālo dzīvi?
Nepiemērota higiēna, stress, seksuālās attiecības, menstruācijas, kontracepcija, smēķēšana un citi faktori izjauc maksts pH līdzsvaru.

Paaugstinoties maksts pH, savairojas patogēnie mikroorganismi, samazinās un izzūd tik būtisko “labo” laktobaktēriju skaits, kas nodrošina skābu maksts vidi un cīnās ar mikroorganismiem, parādās pastiprināti izdalījumi ar nepatīkamu smaku (bakteriālā vaginoze), kas apdraud gaidāmā bērniņa veselību un grūtniecības norisi. Izmainīta maksts mikroflora var izraisīt priekšlaicīgu dzemdību risku un ietekmēt jaundzimušā apgares skalas rādītājus. ¹ ²

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Vagi C
sep
09
Visur, kur draud apdegumi un savainojumi!
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.

Ja gadījies savainoties

Jebkura, arī niecīga brūcīte rada lielus draudus – gan inficēšanās ziņā, gan arī asiņošanas dēļ. Skaidrs, ka šāds savainojums jāapstrādā un jāsaņem medicīniska palīdzība. Mūsdienās „vecie labie tautas līdzekļi”: joda vai briljantzaļā spirta šķīdumi no aptieciņām pakāpeniski pazūd, dodot vietu mūsdienīgākiem preparātiem, kuru radīšanas pamatā ir jaunākie medicīnas un dabaszinātņu sasniegumi. Jebkurā bieži lietojamo medicīnas preparātu arsenālā noteikti jābūt modernam un efektīvam līdzeklim pirmās palīdzības sniegšanai, ko var izmantot, ja sagriežaties, gūstat I vai II pakāpes apdegumu, ja ir atklāti pušumi vai ādas nobrāzumi. Tāpat šādi līdzekļi izmantojami nelielu brūču dziedināšanaipēc operācijas un čūlu vai izgulējumu ārstēšanai. Viens no labākajiem šāda veida preparātiem ir „Bionect Silverspray”, kuru radījuši farmācijas speciālisti Itālijas kompānijā „Fidia Farmaceutici S.p.A”.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
sep
07
Ja grumbas nav domātas tev
Skaista seja ir nerakstīta rekomendācija. (Frānsiss Bēkons, britu filosofs, vēsturnieks un politiķis)

 

Skaistums nav savienojams ar diletantismu

Grūti iedomāties sievieti, kura neilgojas pēc brīnumlīdzekļa, piemēram, tāda krēma, kurš diendienā dāvātu viņas ādai svaigumu, skaistumu un veselību. Nevis līdzekli, ar ko nomaskēt defektus un piešķirt aromātu, bet gan tādu, kas tiešām uzlabo ādas stāvokli un nobremzē tās novecošanās procesus.

 

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms
aug
16
Diskomforts makstī? Risināma problēma!
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?

Šādu nelāgu iekšējo izjūtu gamma ne tikai padara mūs nelaimīgas, bet var kļūt arī par cēloni nopietnām nesaskaņām ar ierasto dzimumdzīves partneri – mīļoto vīrieti.

Iekšā kā tuksnesī...

Atkarībā no katras sievietes individuālās pašsajūtas nepārtraukti mainās arī dabīgās smērvielas daudzums, kuru izstrādā maksts sieniņas. Tas ir normāls process, kuru mēs ikdienā nemaz nespējam sajust. Taču brīdī, kad mitrinošās vielas sāk patiešām trūkt, maksts sieniņas top pavisam sausas, sakrokojas, zaudē elastīgumu, un strauji pieaug traumēšanas risks. Rodas nepatīkamās kairinošās, niezošās un dedzinošās sajūtas. Nākamais nelāgais simptoms ir maksts ierastās mikrofloras zudums ar tam sekojošo iekaisumu procesu palielināšanos.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
apr
19
Efektīva saules apdegumu ārstēšana
Francijā mēdz jokot, ka labākais veids, kā pasargāt sevi no saules apdegumiem, ir sauļošanās mēness gaismā. Taču mūsu īsās vasaras saulīte tā vilina, ka mēdzam aizrauties, un tad zeltainā iedeguma vietā saņemam sārtus un iekaisušus apdegumus. Ko darīt?

Protams, var jau sakost zobus un gaidīt, kad organisms pats tiks galā ar mūsu bezrūpības radītajām sekām. Taču ievērojami ātrāks un nesāpīgāks ādas saglābšanas veids ir mūsdienīgie apdegumu ārstēšanas līdzekļi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
apr
19
Vai maksts sausums ir problēma?
Daudzām sievietēm sausa maksts gļotāda ir kļuvusi par problēmu, kura neļauj atbrīvoties un baudīt dzīvi ar visām tās sniegtajām iespējām. Sarunājamies ar ginekoloģi Maiju Rokicku.

Lietuvas ārsti un pacienti dalās ar pieredzi

Kā vērtējat mūsdienu sievietes, kuras ir vecākas par 40 gadiem?

Es viņas vērtēju labi un tikai labi. Uzskatu, ka pēc 40 gadu vecuma sākas jauns, ne mazāk skaists dzīves posms. Organismā notiek izmaiņas, samazinās hormona estrogēna līmenis, ar laiku iestājas menopauze, tomēr tās nav dzīves beigas.        

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
04
Palīdziet savai ādai atjaunoties pēc iesnām
Aukstā laikā mēs bieži ciešam no saaukstēšanās un galvenais - no iesnām. Ne visai estētiski izskatās deguna apsārtums un ādas lobīšanās, kas arī sāp un neļauj pieskarties degunam.  Deguna āda tiek kairināta iesnu laikā, degunu izpūšot un noslaukot.

Kā palīdzēt savai ādai atjaunoties?

Būtu nepieciešams likvidēt iekaisuma simptomus, mazināt kairinājumu, mitrināt un mīkstināt ādu, aizsargāt to no baktēriju iekļūšanas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms
dec
27
Būtiski ir ietekmēt pašu osteoartrīta procesu, nevis tā sekas
Pārraide ''Dzīvīte'' ir veltīta osteoartrīta problēmai. Reimatoloģe prof. Helēna Mikažane un traumatologs-ortopēds Arnolds Skirmanis stāsta par OA mūsdienīgām ārstēšanas iespējām.
Lasīt tālāk PRODUKTI: Piascledine
dec
27
Kā uzsākt seksuālo dzīvi pēc dzemdībām?
Pēcdzemdību periodā, baidoties no sāpēm un diskomforta sajūtas, daudzas sievietes cenšas izvairīties no dzimumattiecībām.

aija tule Konsultē ārste Aija TulaRijkure,
Diplomātiskā servisa medicīnas centra
un medicīnas centra „EGV” ginekoloģe, seksoloģe un psihoterapeite

 

Kad sieviete baro bērnu ar krūti, sausuma sajūta makstī, ko izraisa estrogēnu deficīts, ir fizioloģiski normāla parādība. Tāpēc daudzas sievietes izvairās no seksa, kas negatīvi ietekmē pašas sievietes veselību un attiecības ar partneri.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
dec
27
Kas ietekmē sievietes veselību menopauzes laikā?
Tēmu sievietēm par seksuālo veselību, kas saistīta ar maksts gļotādas sausumu, studijā risina ginekoloģe-seksologs Aija Tula-Rijkure un ginekoloģe Ieva Daize.

Uzzināsim, kas ietekmē maksts veselību un kā šo problēmu novērst, lai nodrošinātu kvalitatīvu seksu. Iepazīsim maksts gļotādas mitrinātāju FEMINELLA HYALOSOFT - tā sastāvs un iedarbība novērš nepatīkamās izjūtas un uzlabo seksuālo veselību.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
dec
27
Kam jābūt mūsu mājas aptieciņā?
Iesaka Skaistuma klīnikas "4. Dimensija" Dr. med., dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT, kura sastāvā ir hialuronskābe.

Uzzināsim, par BIONECT priekšrocībām un kā praktiski pašam apstrādāt brūci,izmantojot BIONECT sietiņformu, aerosolu un krēmu. Vērtīgi padomi, kā lietot BIONECT, lai aizkavētu ādas novecošanos ap acīm. Rietumu Klīnikas ķirurgs Andrejs Miļčevskis dalīsies pieredzē, kā BIONECT pielieto savā praksē.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
jūl
15
Artrīts nav spriedums!
Labs jaunums gan tiem, kam jau noteikta diagnoze – osteoartrīts, kas būtībā ir locītavu skrimšļu deģeneratīvas izmaiņas, gan arī tiem, kurus šī slimība apdraud un pagaidām izpaužas bez jūtamiem simptomiem.

Osteoartrīta (deģeneratīva skrimšļu slimība, kuras rezultātā locītavas zaudē gludo slīdvirsmu, kļūst raupjas, trauslas, deformētas un sāpīgas) pacientu perspektīvas vēl nesenā pagātnē bija diezgan bēdīgas: iegurņa vai ceļgalu locītavu sāpes, invaliditāte, endoprotezēšana... Šīs traumu vai (biežāk) nolietojuma un lēnākas vielmaiņas izraisītās slimības ārstēšanai nepieciešamo medikamentu Latvijas tirgū nebija. Mediķi varēja vienīgi ieteikt ārstniecisko vingrošanu un sāpes mazinošus līdzekļus. Protams, bija iespēja arī lietot pārtikas piedevas, tādas kā glikozamīns un hondroitīns, kas satur skrimšļu sastāvā esošās vielas. Tā bija katra paša izvēle, kaut gan daudzi mediķi uzskata, ka šīs bioloģiskās piedevas vielmaiņas procesus cilvēka organismā neietekmē tik lielā mērā, lai varētu ārstēt saslimšanu.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Piascledine
jūn
14
Lai vagīnas monologi būtu harmoniski jeb sievišķās veselības un seksualitātes atjaunotāji
Jebkura cilvēka lielākās dzīves vērtības ir laiks un veselība. Tie viens otru var gan graut, gan pilnīgot. Talkā nāk māka un māksla sadzīvot ar fizioloģisku un dažu slimību izraisītu pārmaiņu laiku un, ja nepieciešams – to atvieglot ar efektīviem līdzekļi

Sievietes vēlme jebkurā dzīvesgājuma posmā un jebkuros apstākļos ir būt un justies sievišķīgai – arī tām, kas to neizpauž apzināti. Realitāte ir tā, ka sievietes labsajūtu kopumā veido visu orgānu un audu veselīgums , tostarp sievišķo dzimumorgānu veselība. Sievietei tik būtiskā sievišķā daļa vagīna var justies dažādi atkarā no menstruālā cikla dienas, seksa – tā esības vai trūkuma, un apmierinājuma. Vagīnas sajūtas un fizioloģija mainās arī grūtniecības, dažādu saslimšanu laikā un dažādos dzīves posmos. To var ietekmēt arī smēķēšana.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
feb
10
Skrimslis ar gadiem labāks nekļūst
Būdami jauni, reti aizdomājamies par to, ka mūsu ķermenis un veselība ir resurss, kas nebūt nav mūžīgs. Laimīgu vecumdienu noslēpums ir savlaicīgas rūpes par sava ķermeņa resursu uzkrāšanu un pasargāšanu, ko dēvē arī par veselīgu dzīvesveidu.

Osteoartrīts ir pamatu pamats visām locītavu vainām, kas izpaužas kā locītavas virsmas izmaiņas. Locītavas virsma deformējas – kļūst grumbuļaina, negluda. Uz tās parādās dažādi kompensatori izaugumi jeb osteofīti, locītava uztūkst, tās kustību iespējas tiek ierobežotas, un locītavā izdalās lielāks šķidruma daudzums.

Romāns Prozorovičs

Lasīt tālāk PRODUKTI: Piascledine
okt
17
Jaunības kods
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.

Atslēgas vārdi šajā gadījumā ir Bionect un hialuronskābe.

Jo jaunāki esam, jo lielākas ir izredzes, ka rētas sadzīs ātri un bez pēdām. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka tas iespējams, pateicoties augstākai hialuronskābes koncentrācijai jaunā organismā. Taču jau pēc 25 gadu sliekšņa pārkāpšanas organisms šo skābi izstrādā aizvien mazākos daudzumos. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ āda kļūst plānāka, lēnāk sadzīst rētas un parādās krunciņas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
jūl
20
Kā ārstēt sporta traumas? Ieteikumi fizisko aktivitāšu mīļotājiem
Pieaugušie un bērni, kas regulāri nodarbojas ar sportu, mēdz gūt dažādas traumas. Turklāt jāņem vērā, ka ne tikai nopietnas traumas, bet arī it kā mazsvarīgi savainojumi var būtiski ietekmēt tavu un tavu mīļo tālāko veselību.

Mūsdienās cilvēki ar vien vairāk laika pavada pie datoriem vai televizora ekrāniem, tāpēc ir svarīgas jebkura veida fiziskās aktivitātes un sports, taču nedrīkst pārsniegt savus spēkus, jo ir iespējams iegūt dažādas traumas.

Nenoliedzami, daudzi brīvā laika pavadīšanas veidi mūsdienās ir cieši saistīti ar ekstrēmo sportu — velobraukšana, futbols, skrituļsidošana, airēšana, kalnos kāpšana.  Daudzi cilvēki, tai skaitā bērni, nodarbojas ar profesionālo sportu, un, diemžēl, arī treniņu procesā un sacensībās nevar izvairīties no traumām, kas bieži vien ir iemesls, lai beigtu savu karjeru sportā. Skatoties dažādas sacensības, mēs bieži vien domājam, ka negadījumi ir beigušies labi, un nekas traks nav noticis, taču vēlāk dzirdam ziņās, ka sportisti ir guvuši nopietnas traumas.

Lasīt tālāk
jūl
18
Palīdzi vecmāmiņai tikt galā ar locītavu sāpēm!
Vai arī tava vecmāmiņa sūdzas par locītavu sāpēm? Vai arī tu domā, ka tā ar veciem cilvēkiem gadās, un tur neko nevar darīt? Var gan! Vajag tik vecmāmiņu aizvest pie speciālista, viņš ne tikai uzstādīs diagnozi, bet arī palīdzēs!

Konsultē traumatologs ortopēds Visams Rafaels.

Viena no biežākajām locītavu vainām ir artrīts. Savukārt osteoartrīts, saukts arī par “nolietojuma” artrītu, ir visizplatītākais artrīta veids. Dažādos avotos slimības biežums vispārējā populācijā ir no 7,5 līdz 13%, vecāku cilvēku vidū (pēc 60 gadu vecuma) tas ir 35 — 70%. Lai arī slimība parasti rodas pēc 45 gadu vecuma, ir zināmi arī citi osteoartrīta cēloņi — traumas un vielmaiņas traucējumi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Erectus injekcijas
jūl
09
Ko darīt, lai pēc brūcēm nepaliek rētas, un tās veiksmīgāk sadzītu?
Vienmēr gribas domāt, ka mēs visi dzīvosim laimīgi un traumu neskarti. Tomēr labāk nedaudz rēķināties ar šādu iespēju, lai bērna nobrāzto kāju, pārsauļotos plecus vai tavu pašas sagriezto pirkstu izdotos sadziedēt ātrāk un pēc tam nepaliek redzamas rētas.

Kā dzīst brūces?

Lai arī mēs ļoti rūpīgi sekojam līdzi savai un savu bērnu drošībai un veselībai, tomēr gadās saskrāpēties, sasist ceļgalus, sagriezt pirkstus, tikt pie kāda koduma. Un te nelīdzēs satraukums vai pat panika, bet izpratne, kā dzīst brūces un zināšanas, ko darīt. Āda atdala ķermeņa iekšējo vidi no ārējās un pasargā to no nelabvēlīgiem faktoriem. Brūces dzīšanas mērķis ir atjaunot ādas aizsargfunkcijas pēc iespējas īsākā laikā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
jūl
08
Ko darīt, ja maksts gļotādas sausums traucē seksa dzīvei?
Neviena vien sieviete kautrējas runāt par maksts gļotādas sausumu un problēmām, kas ar to saistītas. Tomēr no šīm problēmām nav jākautrējas, jo tikt galā ar maksts gļotādas sausumu ir diezgan viegli.

Konsultē ginekoloģe Zane Krastiņa.

Kas izraisa maksts sausumu?

Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un staru terapijas laikā. Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis — zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
mai
08
Ja maksts gļotādas sausums samazina dzīves un seksuālo kvalitāti...
Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un ķīmij, staru terapijas laikā.

Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis- zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte. Samazinoties glikogēna sintēzei, samazinās noderīgo pienskābo baktēriju daudzums un paaugstinās pH, kas veicina patogēno baktēriju vairošanos un izdalījumus no maksts. Visas šīs izmaiņas rada tādus simptomus kā niezi, dedzināšanas, sausuma sajūtu un arī diskomfortu dzimumakta laikā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
26
Labākais risinājums maksts sausuma izraisīta diskomforta gadījumā
Maksts gļotādas sausums un ar to saistītais diskomforts ir izplatīta sūdzība sievietēm premenopauzālā periodā, menopauzes laikā, pēcdzemdību un krūts barošanas laikā, kā arī pēc staru un ķīmijterapijas.

Iepriekš minētajos periodos sievietes organismā mainās hormonu stāvoklis. Pazeminoties estrogēnu līmenim, samzinās gļotu sekrēcija un maksts mitrināšana, kas būtiski apgrūtina dzimumdzīvi. Un izmainās gļotādu stāvoklis, tās kļūst plānākas, bālākas, sliktāk apasiņotas. Atrofiska gļotāda, diemžēl, ir trauslāka un vieglāk traumējama, sakairināma. Par laimi, šī problēma ir risināma.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
21
Maksts gļotādas mitrinātājs ar hialuronskābi
Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un ķīmij, staru terapijas laikā.

Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis– zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte. Samazinoties glikogēna sintēzei, samazinās noderīgo pienskābo baktēriju daudzums un paaugstinās pH, kas veicina patogēno baktēriju vairošanos un izdalījumus no maksts. Visas šīs izmaiņas rada tādus simptomus kā niezi, dedzināšanas, sausuma sajūtu un arī diskomfortu dzimumakta laikā. Lai novērstu šos maksts atrofijas nepatīkamos simptomus, ginekologi iesaka maksts gļotādas mitrinātājus. Kā piemēram Feminella Hyalosoft ovulas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
11
Kas ir hialuronskābe?
Vai esi kaut ko dzirdējusi par hialuronskābi, kas nupat uzsāk savu uzvaras gājienu medicīnas un skaistumkopšanas pasaulē? Vai tev šķiet, ka tas atkal ir kāds jaundomājums?

Nekā! Tā ir viela, kas sastopama katrā no mums, un zinātnieki beidzot izdomājuši, kā tās labās īpašības lietderīgi izmantot.

Hialuronskābe — cilvēka audu sastāvdaļa

Zinātnieki ir pārliecinājušies, ka hialuronskābe ir nozīmīgs elements, kas savieno mūsu organisma audus un ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas aizpilda starpšūnu telpu. Lielākā daļa, 56% no organismā esošās hialuronskābes koncentrējas ādā un gļotādās, 35% kaulu muskuļu aparātā un parenhimatozo orgānu intersticiālajos audos, 9% asinīs un limfā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray, Erectus injekcijas, Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa