LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
apr
23
Izdalījumi un nepatīkams intīmais aromāts traucē ikdienu un seksuālo dzīvi?
Nepiemērota higiēna, stress, seksuālās attiecības, menstruācijas, kontracepcija, smēķēšana un citi faktori izjauc maksts pH līdzsvaru.

Paaugstinoties maksts pH, savairojas patogēnie mikroorganismi, samazinās un izzūd tik būtisko “labo” laktobaktēriju skaits, kas nodrošina skābu maksts vidi un cīnās ar mikroorganismiem, parādās pastiprināti izdalījumi ar nepatīkamu smaku (bakteriālā vaginoze), kas apdraud gaidāmā bērniņa veselību un grūtniecības norisi. Izmainīta maksts mikroflora var izraisīt priekšlaicīgu dzemdību risku un ietekmēt jaundzimušā apgares skalas rādītājus. ¹ ²

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Vagi C
aug
16
Diskomforts makstī? Risināma problēma!
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?

Šādu nelāgu iekšējo izjūtu gamma ne tikai padara mūs nelaimīgas, bet var kļūt arī par cēloni nopietnām nesaskaņām ar ierasto dzimumdzīves partneri – mīļoto vīrieti.

Iekšā kā tuksnesī...

Atkarībā no katras sievietes individuālās pašsajūtas nepārtraukti mainās arī dabīgās smērvielas daudzums, kuru izstrādā maksts sieniņas. Tas ir normāls process, kuru mēs ikdienā nemaz nespējam sajust. Taču brīdī, kad mitrinošās vielas sāk patiešām trūkt, maksts sieniņas top pavisam sausas, sakrokojas, zaudē elastīgumu, un strauji pieaug traumēšanas risks. Rodas nepatīkamās kairinošās, niezošās un dedzinošās sajūtas. Nākamais nelāgais simptoms ir maksts ierastās mikrofloras zudums ar tam sekojošo iekaisumu procesu palielināšanos.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
dec
27
Kas ietekmē sievietes veselību menopauzes laikā?
Tēmu sievietēm par seksuālo veselību, kas saistīta ar maksts gļotādas sausumu, studijā risina ginekoloģe-seksologs Aija Tula-Rijkure un ginekoloģe Ieva Daize.

Uzzināsim, kas ietekmē maksts veselību un kā šo problēmu novērst, lai nodrošinātu kvalitatīvu seksu. Iepazīsim maksts gļotādas mitrinātāju FEMINELLA HYALOSOFT - tā sastāvs un iedarbība novērš nepatīkamās izjūtas un uzlabo seksuālo veselību.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
jūn
14
Lai vagīnas monologi būtu harmoniski jeb sievišķās veselības un seksualitātes atjaunotāji
Jebkura cilvēka lielākās dzīves vērtības ir laiks un veselība. Tie viens otru var gan graut, gan pilnīgot. Talkā nāk māka un māksla sadzīvot ar fizioloģisku un dažu slimību izraisītu pārmaiņu laiku un, ja nepieciešams – to atvieglot ar efektīviem līdzekļi

Sievietes vēlme jebkurā dzīvesgājuma posmā un jebkuros apstākļos ir būt un justies sievišķīgai – arī tām, kas to neizpauž apzināti. Realitāte ir tā, ka sievietes labsajūtu kopumā veido visu orgānu un audu veselīgums , tostarp sievišķo dzimumorgānu veselība. Sievietei tik būtiskā sievišķā daļa vagīna var justies dažādi atkarā no menstruālā cikla dienas, seksa – tā esības vai trūkuma, un apmierinājuma. Vagīnas sajūtas un fizioloģija mainās arī grūtniecības, dažādu saslimšanu laikā un dažādos dzīves posmos. To var ietekmēt arī smēķēšana.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa