LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
jūl
18
Palīdzi vecmāmiņai tikt galā ar locītavu sāpēm!
Vai arī tava vecmāmiņa sūdzas par locītavu sāpēm? Vai arī tu domā, ka tā ar veciem cilvēkiem gadās, un tur neko nevar darīt? Var gan! Vajag tik vecmāmiņu aizvest pie speciālista, viņš ne tikai uzstādīs diagnozi, bet arī palīdzēs!

Konsultē traumatologs ortopēds Visams Rafaels.

Viena no biežākajām locītavu vainām ir artrīts. Savukārt osteoartrīts, saukts arī par “nolietojuma” artrītu, ir visizplatītākais artrīta veids. Dažādos avotos slimības biežums vispārējā populācijā ir no 7,5 līdz 13%, vecāku cilvēku vidū (pēc 60 gadu vecuma) tas ir 35 — 70%. Lai arī slimība parasti rodas pēc 45 gadu vecuma, ir zināmi arī citi osteoartrīta cēloņi — traumas un vielmaiņas traucējumi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Erectus injekcijas
apr
11
Kas ir hialuronskābe?
Vai esi kaut ko dzirdējusi par hialuronskābi, kas nupat uzsāk savu uzvaras gājienu medicīnas un skaistumkopšanas pasaulē? Vai tev šķiet, ka tas atkal ir kāds jaundomājums?

Nekā! Tā ir viela, kas sastopama katrā no mums, un zinātnieki beidzot izdomājuši, kā tās labās īpašības lietderīgi izmantot.

Hialuronskābe — cilvēka audu sastāvdaļa

Zinātnieki ir pārliecinājušies, ka hialuronskābe ir nozīmīgs elements, kas savieno mūsu organisma audus un ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas aizpilda starpšūnu telpu. Lielākā daļa, 56% no organismā esošās hialuronskābes koncentrējas ādā un gļotādās, 35% kaulu muskuļu aparātā un parenhimatozo orgānu intersticiālajos audos, 9% asinīs un limfā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray, Erectus injekcijas, Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa