LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
jūl
20
Kā ārstēt sporta traumas? Ieteikumi fizisko aktivitāšu mīļotājiem
Pieaugušie un bērni, kas regulāri nodarbojas ar sportu, mēdz gūt dažādas traumas. Turklāt jāņem vērā, ka ne tikai nopietnas traumas, bet arī it kā mazsvarīgi savainojumi var būtiski ietekmēt tavu un tavu mīļo tālāko veselību.

Mūsdienās cilvēki ar vien vairāk laika pavada pie datoriem vai televizora ekrāniem, tāpēc ir svarīgas jebkura veida fiziskās aktivitātes un sports, taču nedrīkst pārsniegt savus spēkus, jo ir iespējams iegūt dažādas traumas.

Nenoliedzami, daudzi brīvā laika pavadīšanas veidi mūsdienās ir cieši saistīti ar ekstrēmo sportu — velobraukšana, futbols, skrituļsidošana, airēšana, kalnos kāpšana.  Daudzi cilvēki, tai skaitā bērni, nodarbojas ar profesionālo sportu, un, diemžēl, arī treniņu procesā un sacensībās nevar izvairīties no traumām, kas bieži vien ir iemesls, lai beigtu savu karjeru sportā. Skatoties dažādas sacensības, mēs bieži vien domājam, ka negadījumi ir beigušies labi, un nekas traks nav noticis, taču vēlāk dzirdam ziņās, ka sportisti ir guvuši nopietnas traumas.

Lasīt tālāk
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa