LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
sep
09
Visur, kur draud apdegumi un savainojumi!
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.

Ja gadījies savainoties

Jebkura, arī niecīga brūcīte rada lielus draudus – gan inficēšanās ziņā, gan arī asiņošanas dēļ. Skaidrs, ka šāds savainojums jāapstrādā un jāsaņem medicīniska palīdzība. Mūsdienās „vecie labie tautas līdzekļi”: joda vai briljantzaļā spirta šķīdumi no aptieciņām pakāpeniski pazūd, dodot vietu mūsdienīgākiem preparātiem, kuru radīšanas pamatā ir jaunākie medicīnas un dabaszinātņu sasniegumi. Jebkurā bieži lietojamo medicīnas preparātu arsenālā noteikti jābūt modernam un efektīvam līdzeklim pirmās palīdzības sniegšanai, ko var izmantot, ja sagriežaties, gūstat I vai II pakāpes apdegumu, ja ir atklāti pušumi vai ādas nobrāzumi. Tāpat šādi līdzekļi izmantojami nelielu brūču dziedināšanaipēc operācijas un čūlu vai izgulējumu ārstēšanai. Viens no labākajiem šāda veida preparātiem ir „Bionect Silverspray”, kuru radījuši farmācijas speciālisti Itālijas kompānijā „Fidia Farmaceutici S.p.A”.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
sep
07
Ja grumbas nav domātas tev
Skaista seja ir nerakstīta rekomendācija. (Frānsiss Bēkons, britu filosofs, vēsturnieks un politiķis)

 

Skaistums nav savienojams ar diletantismu

Grūti iedomāties sievieti, kura neilgojas pēc brīnumlīdzekļa, piemēram, tāda krēma, kurš diendienā dāvātu viņas ādai svaigumu, skaistumu un veselību. Nevis līdzekli, ar ko nomaskēt defektus un piešķirt aromātu, bet gan tādu, kas tiešām uzlabo ādas stāvokli un nobremzē tās novecošanās procesus.

 

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms
aug
16
Diskomforts makstī? Risināma problēma!
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?

Šādu nelāgu iekšējo izjūtu gamma ne tikai padara mūs nelaimīgas, bet var kļūt arī par cēloni nopietnām nesaskaņām ar ierasto dzimumdzīves partneri – mīļoto vīrieti.

Iekšā kā tuksnesī...

Atkarībā no katras sievietes individuālās pašsajūtas nepārtraukti mainās arī dabīgās smērvielas daudzums, kuru izstrādā maksts sieniņas. Tas ir normāls process, kuru mēs ikdienā nemaz nespējam sajust. Taču brīdī, kad mitrinošās vielas sāk patiešām trūkt, maksts sieniņas top pavisam sausas, sakrokojas, zaudē elastīgumu, un strauji pieaug traumēšanas risks. Rodas nepatīkamās kairinošās, niezošās un dedzinošās sajūtas. Nākamais nelāgais simptoms ir maksts ierastās mikrofloras zudums ar tam sekojošo iekaisumu procesu palielināšanos.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
apr
19
Efektīva saules apdegumu ārstēšana
Francijā mēdz jokot, ka labākais veids, kā pasargāt sevi no saules apdegumiem, ir sauļošanās mēness gaismā. Taču mūsu īsās vasaras saulīte tā vilina, ka mēdzam aizrauties, un tad zeltainā iedeguma vietā saņemam sārtus un iekaisušus apdegumus. Ko darīt?

Protams, var jau sakost zobus un gaidīt, kad organisms pats tiks galā ar mūsu bezrūpības radītajām sekām. Taču ievērojami ātrāks un nesāpīgāks ādas saglābšanas veids ir mūsdienīgie apdegumu ārstēšanas līdzekļi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
apr
19
Vai maksts sausums ir problēma?
Daudzām sievietēm sausa maksts gļotāda ir kļuvusi par problēmu, kura neļauj atbrīvoties un baudīt dzīvi ar visām tās sniegtajām iespējām. Sarunājamies ar ginekoloģi Maiju Rokicku.

Lietuvas ārsti un pacienti dalās ar pieredzi

Kā vērtējat mūsdienu sievietes, kuras ir vecākas par 40 gadiem?

Es viņas vērtēju labi un tikai labi. Uzskatu, ka pēc 40 gadu vecuma sākas jauns, ne mazāk skaists dzīves posms. Organismā notiek izmaiņas, samazinās hormona estrogēna līmenis, ar laiku iestājas menopauze, tomēr tās nav dzīves beigas.        

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
04
Palīdziet savai ādai atjaunoties pēc iesnām
Aukstā laikā mēs bieži ciešam no saaukstēšanās un galvenais - no iesnām. Ne visai estētiski izskatās deguna apsārtums un ādas lobīšanās, kas arī sāp un neļauj pieskarties degunam.  Deguna āda tiek kairināta iesnu laikā, degunu izpūšot un noslaukot.

Kā palīdzēt savai ādai atjaunoties?

Būtu nepieciešams likvidēt iekaisuma simptomus, mazināt kairinājumu, mitrināt un mīkstināt ādu, aizsargāt to no baktēriju iekļūšanas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms
dec
27
Kas ietekmē sievietes veselību menopauzes laikā?
Tēmu sievietēm par seksuālo veselību, kas saistīta ar maksts gļotādas sausumu, studijā risina ginekoloģe-seksologs Aija Tula-Rijkure un ginekoloģe Ieva Daize.

Uzzināsim, kas ietekmē maksts veselību un kā šo problēmu novērst, lai nodrošinātu kvalitatīvu seksu. Iepazīsim maksts gļotādas mitrinātāju FEMINELLA HYALOSOFT - tā sastāvs un iedarbība novērš nepatīkamās izjūtas un uzlabo seksuālo veselību.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
jūn
14
Lai vagīnas monologi būtu harmoniski jeb sievišķās veselības un seksualitātes atjaunotāji
Jebkura cilvēka lielākās dzīves vērtības ir laiks un veselība. Tie viens otru var gan graut, gan pilnīgot. Talkā nāk māka un māksla sadzīvot ar fizioloģisku un dažu slimību izraisītu pārmaiņu laiku un, ja nepieciešams – to atvieglot ar efektīviem līdzekļi

Sievietes vēlme jebkurā dzīvesgājuma posmā un jebkuros apstākļos ir būt un justies sievišķīgai – arī tām, kas to neizpauž apzināti. Realitāte ir tā, ka sievietes labsajūtu kopumā veido visu orgānu un audu veselīgums , tostarp sievišķo dzimumorgānu veselība. Sievietei tik būtiskā sievišķā daļa vagīna var justies dažādi atkarā no menstruālā cikla dienas, seksa – tā esības vai trūkuma, un apmierinājuma. Vagīnas sajūtas un fizioloģija mainās arī grūtniecības, dažādu saslimšanu laikā un dažādos dzīves posmos. To var ietekmēt arī smēķēšana.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
okt
17
Jaunības kods
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.

Atslēgas vārdi šajā gadījumā ir Bionect un hialuronskābe.

Jo jaunāki esam, jo lielākas ir izredzes, ka rētas sadzīs ātri un bez pēdām. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka tas iespējams, pateicoties augstākai hialuronskābes koncentrācijai jaunā organismā. Taču jau pēc 25 gadu sliekšņa pārkāpšanas organisms šo skābi izstrādā aizvien mazākos daudzumos. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ āda kļūst plānāka, lēnāk sadzīst rētas un parādās krunciņas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
jūl
20
Kā ārstēt sporta traumas? Ieteikumi fizisko aktivitāšu mīļotājiem
Pieaugušie un bērni, kas regulāri nodarbojas ar sportu, mēdz gūt dažādas traumas. Turklāt jāņem vērā, ka ne tikai nopietnas traumas, bet arī it kā mazsvarīgi savainojumi var būtiski ietekmēt tavu un tavu mīļo tālāko veselību.

Mūsdienās cilvēki ar vien vairāk laika pavada pie datoriem vai televizora ekrāniem, tāpēc ir svarīgas jebkura veida fiziskās aktivitātes un sports, taču nedrīkst pārsniegt savus spēkus, jo ir iespējams iegūt dažādas traumas.

Nenoliedzami, daudzi brīvā laika pavadīšanas veidi mūsdienās ir cieši saistīti ar ekstrēmo sportu — velobraukšana, futbols, skrituļsidošana, airēšana, kalnos kāpšana.  Daudzi cilvēki, tai skaitā bērni, nodarbojas ar profesionālo sportu, un, diemžēl, arī treniņu procesā un sacensībās nevar izvairīties no traumām, kas bieži vien ir iemesls, lai beigtu savu karjeru sportā. Skatoties dažādas sacensības, mēs bieži vien domājam, ka negadījumi ir beigušies labi, un nekas traks nav noticis, taču vēlāk dzirdam ziņās, ka sportisti ir guvuši nopietnas traumas.

Lasīt tālāk
jūl
08
Ko darīt, ja maksts gļotādas sausums traucē seksa dzīvei?
Neviena vien sieviete kautrējas runāt par maksts gļotādas sausumu un problēmām, kas ar to saistītas. Tomēr no šīm problēmām nav jākautrējas, jo tikt galā ar maksts gļotādas sausumu ir diezgan viegli.

Konsultē ginekoloģe Zane Krastiņa.

Kas izraisa maksts sausumu?

Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un staru terapijas laikā. Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis — zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
mai
08
Ja maksts gļotādas sausums samazina dzīves un seksuālo kvalitāti...
Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un ķīmij, staru terapijas laikā.

Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis- zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte. Samazinoties glikogēna sintēzei, samazinās noderīgo pienskābo baktēriju daudzums un paaugstinās pH, kas veicina patogēno baktēriju vairošanos un izdalījumus no maksts. Visas šīs izmaiņas rada tādus simptomus kā niezi, dedzināšanas, sausuma sajūtu un arī diskomfortu dzimumakta laikā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
26
Labākais risinājums maksts sausuma izraisīta diskomforta gadījumā
Maksts gļotādas sausums un ar to saistītais diskomforts ir izplatīta sūdzība sievietēm premenopauzālā periodā, menopauzes laikā, pēcdzemdību un krūts barošanas laikā, kā arī pēc staru un ķīmijterapijas.

Iepriekš minētajos periodos sievietes organismā mainās hormonu stāvoklis. Pazeminoties estrogēnu līmenim, samzinās gļotu sekrēcija un maksts mitrināšana, kas būtiski apgrūtina dzimumdzīvi. Un izmainās gļotādu stāvoklis, tās kļūst plānākas, bālākas, sliktāk apasiņotas. Atrofiska gļotāda, diemžēl, ir trauslāka un vieglāk traumējama, sakairināma. Par laimi, šī problēma ir risināma.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
21
Maksts gļotādas mitrinātājs ar hialuronskābi
Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un ķīmij, staru terapijas laikā.

Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis– zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte. Samazinoties glikogēna sintēzei, samazinās noderīgo pienskābo baktēriju daudzums un paaugstinās pH, kas veicina patogēno baktēriju vairošanos un izdalījumus no maksts. Visas šīs izmaiņas rada tādus simptomus kā niezi, dedzināšanas, sausuma sajūtu un arī diskomfortu dzimumakta laikā. Lai novērstu šos maksts atrofijas nepatīkamos simptomus, ginekologi iesaka maksts gļotādas mitrinātājus. Kā piemēram Feminella Hyalosoft ovulas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa