LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
sep
07
Ja grumbas nav domātas tev
Skaista seja ir nerakstīta rekomendācija. (Frānsiss Bēkons, britu filosofs, vēsturnieks un politiķis)

 

Skaistums nav savienojams ar diletantismu

Grūti iedomāties sievieti, kura neilgojas pēc brīnumlīdzekļa, piemēram, tāda krēma, kurš diendienā dāvātu viņas ādai svaigumu, skaistumu un veselību. Nevis līdzekli, ar ko nomaskēt defektus un piešķirt aromātu, bet gan tādu, kas tiešām uzlabo ādas stāvokli un nobremzē tās novecošanās procesus.

 

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms
apr
19
Efektīva saules apdegumu ārstēšana
Francijā mēdz jokot, ka labākais veids, kā pasargāt sevi no saules apdegumiem, ir sauļošanās mēness gaismā. Taču mūsu īsās vasaras saulīte tā vilina, ka mēdzam aizrauties, un tad zeltainā iedeguma vietā saņemam sārtus un iekaisušus apdegumus. Ko darīt?

Protams, var jau sakost zobus un gaidīt, kad organisms pats tiks galā ar mūsu bezrūpības radītajām sekām. Taču ievērojami ātrāks un nesāpīgāks ādas saglābšanas veids ir mūsdienīgie apdegumu ārstēšanas līdzekļi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
apr
04
Palīdziet savai ādai atjaunoties pēc iesnām
Aukstā laikā mēs bieži ciešam no saaukstēšanās un galvenais - no iesnām. Ne visai estētiski izskatās deguna apsārtums un ādas lobīšanās, kas arī sāp un neļauj pieskarties degunam.  Deguna āda tiek kairināta iesnu laikā, degunu izpūšot un noslaukot.

Kā palīdzēt savai ādai atjaunoties?

Būtu nepieciešams likvidēt iekaisuma simptomus, mazināt kairinājumu, mitrināt un mīkstināt ādu, aizsargāt to no baktēriju iekļūšanas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms
dec
27
Kam jābūt mūsu mājas aptieciņā?
Iesaka Skaistuma klīnikas "4. Dimensija" Dr. med., dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT, kura sastāvā ir hialuronskābe.

Uzzināsim, par BIONECT priekšrocībām un kā praktiski pašam apstrādāt brūci,izmantojot BIONECT sietiņformu, aerosolu un krēmu. Vērtīgi padomi, kā lietot BIONECT, lai aizkavētu ādas novecošanos ap acīm. Rietumu Klīnikas ķirurgs Andrejs Miļčevskis dalīsies pieredzē, kā BIONECT pielieto savā praksē.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
jūl
09
Ko darīt, lai pēc brūcēm nepaliek rētas, un tās veiksmīgāk sadzītu?
Vienmēr gribas domāt, ka mēs visi dzīvosim laimīgi un traumu neskarti. Tomēr labāk nedaudz rēķināties ar šādu iespēju, lai bērna nobrāzto kāju, pārsauļotos plecus vai tavu pašas sagriezto pirkstu izdotos sadziedēt ātrāk un pēc tam nepaliek redzamas rētas.

Kā dzīst brūces?

Lai arī mēs ļoti rūpīgi sekojam līdzi savai un savu bērnu drošībai un veselībai, tomēr gadās saskrāpēties, sasist ceļgalus, sagriezt pirkstus, tikt pie kāda koduma. Un te nelīdzēs satraukums vai pat panika, bet izpratne, kā dzīst brūces un zināšanas, ko darīt. Āda atdala ķermeņa iekšējo vidi no ārējās un pasargā to no nelabvēlīgiem faktoriem. Brūces dzīšanas mērķis ir atjaunot ādas aizsargfunkcijas pēc iespējas īsākā laikā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa