LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
dec
27
Būtiski ir ietekmēt pašu osteoartrīta procesu, nevis tā sekas
Pārraide ''Dzīvīte'' ir veltīta osteoartrīta problēmai. Reimatoloģe prof. Helēna Mikažane un traumatologs-ortopēds Arnolds Skirmanis stāsta par OA mūsdienīgām ārstēšanas iespējām.
Lasīt tālāk PRODUKTI: Piascledine
jūl
15
Artrīts nav spriedums!
Labs jaunums gan tiem, kam jau noteikta diagnoze – osteoartrīts, kas būtībā ir locītavu skrimšļu deģeneratīvas izmaiņas, gan arī tiem, kurus šī slimība apdraud un pagaidām izpaužas bez jūtamiem simptomiem.

Osteoartrīta (deģeneratīva skrimšļu slimība, kuras rezultātā locītavas zaudē gludo slīdvirsmu, kļūst raupjas, trauslas, deformētas un sāpīgas) pacientu perspektīvas vēl nesenā pagātnē bija diezgan bēdīgas: iegurņa vai ceļgalu locītavu sāpes, invaliditāte, endoprotezēšana... Šīs traumu vai (biežāk) nolietojuma un lēnākas vielmaiņas izraisītās slimības ārstēšanai nepieciešamo medikamentu Latvijas tirgū nebija. Mediķi varēja vienīgi ieteikt ārstniecisko vingrošanu un sāpes mazinošus līdzekļus. Protams, bija iespēja arī lietot pārtikas piedevas, tādas kā glikozamīns un hondroitīns, kas satur skrimšļu sastāvā esošās vielas. Tā bija katra paša izvēle, kaut gan daudzi mediķi uzskata, ka šīs bioloģiskās piedevas vielmaiņas procesus cilvēka organismā neietekmē tik lielā mērā, lai varētu ārstēt saslimšanu.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Piascledine
feb
10
Skrimslis ar gadiem labāks nekļūst
Būdami jauni, reti aizdomājamies par to, ka mūsu ķermenis un veselība ir resurss, kas nebūt nav mūžīgs. Laimīgu vecumdienu noslēpums ir savlaicīgas rūpes par sava ķermeņa resursu uzkrāšanu un pasargāšanu, ko dēvē arī par veselīgu dzīvesveidu.

Osteoartrīts ir pamatu pamats visām locītavu vainām, kas izpaužas kā locītavas virsmas izmaiņas. Locītavas virsma deformējas – kļūst grumbuļaina, negluda. Uz tās parādās dažādi kompensatori izaugumi jeb osteofīti, locītava uztūkst, tās kustību iespējas tiek ierobežotas, un locītavā izdalās lielāks šķidruma daudzums.

Romāns Prozorovičs

Lasīt tālāk PRODUKTI: Piascledine
jūl
18
Palīdzi vecmāmiņai tikt galā ar locītavu sāpēm!
Vai arī tava vecmāmiņa sūdzas par locītavu sāpēm? Vai arī tu domā, ka tā ar veciem cilvēkiem gadās, un tur neko nevar darīt? Var gan! Vajag tik vecmāmiņu aizvest pie speciālista, viņš ne tikai uzstādīs diagnozi, bet arī palīdzēs!

Konsultē traumatologs ortopēds Visams Rafaels.

Viena no biežākajām locītavu vainām ir artrīts. Savukārt osteoartrīts, saukts arī par “nolietojuma” artrītu, ir visizplatītākais artrīta veids. Dažādos avotos slimības biežums vispārējā populācijā ir no 7,5 līdz 13%, vecāku cilvēku vidū (pēc 60 gadu vecuma) tas ir 35 — 70%. Lai arī slimība parasti rodas pēc 45 gadu vecuma, ir zināmi arī citi osteoartrīta cēloņi — traumas un vielmaiņas traucējumi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Erectus injekcijas
apr
11
Kas ir hialuronskābe?
Vai esi kaut ko dzirdējusi par hialuronskābi, kas nupat uzsāk savu uzvaras gājienu medicīnas un skaistumkopšanas pasaulē? Vai tev šķiet, ka tas atkal ir kāds jaundomājums?

Nekā! Tā ir viela, kas sastopama katrā no mums, un zinātnieki beidzot izdomājuši, kā tās labās īpašības lietderīgi izmantot.

Hialuronskābe — cilvēka audu sastāvdaļa

Zinātnieki ir pārliecinājušies, ka hialuronskābe ir nozīmīgs elements, kas savieno mūsu organisma audus un ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas aizpilda starpšūnu telpu. Lielākā daļa, 56% no organismā esošās hialuronskābes koncentrējas ādā un gļotādās, 35% kaulu muskuļu aparātā un parenhimatozo orgānu intersticiālajos audos, 9% asinīs un limfā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray, Erectus injekcijas, Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa