LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
apr
23
Izdalījumi un nepatīkams intīmais aromāts traucē ikdienu un seksuālo dzīvi?
Nepiemērota higiēna, stress, seksuālās attiecības, menstruācijas, kontracepcija, smēķēšana un citi faktori izjauc maksts pH līdzsvaru.

Paaugstinoties maksts pH, savairojas patogēnie mikroorganismi, samazinās un izzūd tik būtisko “labo” laktobaktēriju skaits, kas nodrošina skābu maksts vidi un cīnās ar mikroorganismiem, parādās pastiprināti izdalījumi ar nepatīkamu smaku (bakteriālā vaginoze), kas apdraud gaidāmā bērniņa veselību un grūtniecības norisi. Izmainīta maksts mikroflora var izraisīt priekšlaicīgu dzemdību risku un ietekmēt jaundzimušā apgares skalas rādītājus. ¹ ²

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Vagi C
aug
16
Diskomforts makstī? Risināma problēma!
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?

Šādu nelāgu iekšējo izjūtu gamma ne tikai padara mūs nelaimīgas, bet var kļūt arī par cēloni nopietnām nesaskaņām ar ierasto dzimumdzīves partneri – mīļoto vīrieti.

Iekšā kā tuksnesī...

Atkarībā no katras sievietes individuālās pašsajūtas nepārtraukti mainās arī dabīgās smērvielas daudzums, kuru izstrādā maksts sieniņas. Tas ir normāls process, kuru mēs ikdienā nemaz nespējam sajust. Taču brīdī, kad mitrinošās vielas sāk patiešām trūkt, maksts sieniņas top pavisam sausas, sakrokojas, zaudē elastīgumu, un strauji pieaug traumēšanas risks. Rodas nepatīkamās kairinošās, niezošās un dedzinošās sajūtas. Nākamais nelāgais simptoms ir maksts ierastās mikrofloras zudums ar tam sekojošo iekaisumu procesu palielināšanos.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
apr
19
Vai maksts sausums ir problēma?
Daudzām sievietēm sausa maksts gļotāda ir kļuvusi par problēmu, kura neļauj atbrīvoties un baudīt dzīvi ar visām tās sniegtajām iespējām. Sarunājamies ar ginekoloģi Maiju Rokicku.

Lietuvas ārsti un pacienti dalās ar pieredzi

Kā vērtējat mūsdienu sievietes, kuras ir vecākas par 40 gadiem?

Es viņas vērtēju labi un tikai labi. Uzskatu, ka pēc 40 gadu vecuma sākas jauns, ne mazāk skaists dzīves posms. Organismā notiek izmaiņas, samazinās hormona estrogēna līmenis, ar laiku iestājas menopauze, tomēr tās nav dzīves beigas.        

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
dec
27
Kā uzsākt seksuālo dzīvi pēc dzemdībām?
Pēcdzemdību periodā, baidoties no sāpēm un diskomforta sajūtas, daudzas sievietes cenšas izvairīties no dzimumattiecībām.

aija tule Konsultē ārste Aija TulaRijkure,
Diplomātiskā servisa medicīnas centra
un medicīnas centra „EGV” ginekoloģe, seksoloģe un psihoterapeite

 

Kad sieviete baro bērnu ar krūti, sausuma sajūta makstī, ko izraisa estrogēnu deficīts, ir fizioloģiski normāla parādība. Tāpēc daudzas sievietes izvairās no seksa, kas negatīvi ietekmē pašas sievietes veselību un attiecības ar partneri.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
dec
27
Kas ietekmē sievietes veselību menopauzes laikā?
Tēmu sievietēm par seksuālo veselību, kas saistīta ar maksts gļotādas sausumu, studijā risina ginekoloģe-seksologs Aija Tula-Rijkure un ginekoloģe Ieva Daize.

Uzzināsim, kas ietekmē maksts veselību un kā šo problēmu novērst, lai nodrošinātu kvalitatīvu seksu. Iepazīsim maksts gļotādas mitrinātāju FEMINELLA HYALOSOFT - tā sastāvs un iedarbība novērš nepatīkamās izjūtas un uzlabo seksuālo veselību.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
jūn
14
Lai vagīnas monologi būtu harmoniski jeb sievišķās veselības un seksualitātes atjaunotāji
Jebkura cilvēka lielākās dzīves vērtības ir laiks un veselība. Tie viens otru var gan graut, gan pilnīgot. Talkā nāk māka un māksla sadzīvot ar fizioloģisku un dažu slimību izraisītu pārmaiņu laiku un, ja nepieciešams – to atvieglot ar efektīviem līdzekļi

Sievietes vēlme jebkurā dzīvesgājuma posmā un jebkuros apstākļos ir būt un justies sievišķīgai – arī tām, kas to neizpauž apzināti. Realitāte ir tā, ka sievietes labsajūtu kopumā veido visu orgānu un audu veselīgums , tostarp sievišķo dzimumorgānu veselība. Sievietei tik būtiskā sievišķā daļa vagīna var justies dažādi atkarā no menstruālā cikla dienas, seksa – tā esības vai trūkuma, un apmierinājuma. Vagīnas sajūtas un fizioloģija mainās arī grūtniecības, dažādu saslimšanu laikā un dažādos dzīves posmos. To var ietekmēt arī smēķēšana.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
jūl
08
Ko darīt, ja maksts gļotādas sausums traucē seksa dzīvei?
Neviena vien sieviete kautrējas runāt par maksts gļotādas sausumu un problēmām, kas ar to saistītas. Tomēr no šīm problēmām nav jākautrējas, jo tikt galā ar maksts gļotādas sausumu ir diezgan viegli.

Konsultē ginekoloģe Zane Krastiņa.

Kas izraisa maksts sausumu?

Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un staru terapijas laikā. Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis — zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
mai
08
Ja maksts gļotādas sausums samazina dzīves un seksuālo kvalitāti...
Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un ķīmij, staru terapijas laikā.

Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis- zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte. Samazinoties glikogēna sintēzei, samazinās noderīgo pienskābo baktēriju daudzums un paaugstinās pH, kas veicina patogēno baktēriju vairošanos un izdalījumus no maksts. Visas šīs izmaiņas rada tādus simptomus kā niezi, dedzināšanas, sausuma sajūtu un arī diskomfortu dzimumakta laikā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
26
Labākais risinājums maksts sausuma izraisīta diskomforta gadījumā
Maksts gļotādas sausums un ar to saistītais diskomforts ir izplatīta sūdzība sievietēm premenopauzālā periodā, menopauzes laikā, pēcdzemdību un krūts barošanas laikā, kā arī pēc staru un ķīmijterapijas.

Iepriekš minētajos periodos sievietes organismā mainās hormonu stāvoklis. Pazeminoties estrogēnu līmenim, samzinās gļotu sekrēcija un maksts mitrināšana, kas būtiski apgrūtina dzimumdzīvi. Un izmainās gļotādu stāvoklis, tās kļūst plānākas, bālākas, sliktāk apasiņotas. Atrofiska gļotāda, diemžēl, ir trauslāka un vieglāk traumējama, sakairināma. Par laimi, šī problēma ir risināma.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
apr
21
Maksts gļotādas mitrinātājs ar hialuronskābi
Mūsdienās nereti dažāda vecuma sievietes sastopas ar hormonālu pārmaiņu izraisītu maksts gļotādas sausumu. Tās ir sievietes menopauzes laikā, pēc dzemdībām, krūts barošanas laikā un ķīmij, staru terapijas laikā.

Samazinoties estrogēnu līmenim sievietes organismā, izmainās gļotādu stāvoklis– zūd ārējo dzimumorgānu apjoms, zūd kolagēna, tauku un ūdens aizturēšanas spēja, zūd turgors un elasticitāte. Samazinoties glikogēna sintēzei, samazinās noderīgo pienskābo baktēriju daudzums un paaugstinās pH, kas veicina patogēno baktēriju vairošanos un izdalījumus no maksts. Visas šīs izmaiņas rada tādus simptomus kā niezi, dedzināšanas, sausuma sajūtu un arī diskomfortu dzimumakta laikā. Lai novērstu šos maksts atrofijas nepatīkamos simptomus, ginekologi iesaka maksts gļotādas mitrinātājus. Kā piemēram Feminella Hyalosoft ovulas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa