LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
sep
09
Visur, kur draud apdegumi un savainojumi!
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.

Ja gadījies savainoties

Jebkura, arī niecīga brūcīte rada lielus draudus – gan inficēšanās ziņā, gan arī asiņošanas dēļ. Skaidrs, ka šāds savainojums jāapstrādā un jāsaņem medicīniska palīdzība. Mūsdienās „vecie labie tautas līdzekļi”: joda vai briljantzaļā spirta šķīdumi no aptieciņām pakāpeniski pazūd, dodot vietu mūsdienīgākiem preparātiem, kuru radīšanas pamatā ir jaunākie medicīnas un dabaszinātņu sasniegumi. Jebkurā bieži lietojamo medicīnas preparātu arsenālā noteikti jābūt modernam un efektīvam līdzeklim pirmās palīdzības sniegšanai, ko var izmantot, ja sagriežaties, gūstat I vai II pakāpes apdegumu, ja ir atklāti pušumi vai ādas nobrāzumi. Tāpat šādi līdzekļi izmantojami nelielu brūču dziedināšanaipēc operācijas un čūlu vai izgulējumu ārstēšanai. Viens no labākajiem šāda veida preparātiem ir „Bionect Silverspray”, kuru radījuši farmācijas speciālisti Itālijas kompānijā „Fidia Farmaceutici S.p.A”.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
apr
19
Efektīva saules apdegumu ārstēšana
Francijā mēdz jokot, ka labākais veids, kā pasargāt sevi no saules apdegumiem, ir sauļošanās mēness gaismā. Taču mūsu īsās vasaras saulīte tā vilina, ka mēdzam aizrauties, un tad zeltainā iedeguma vietā saņemam sārtus un iekaisušus apdegumus. Ko darīt?

Protams, var jau sakost zobus un gaidīt, kad organisms pats tiks galā ar mūsu bezrūpības radītajām sekām. Taču ievērojami ātrāks un nesāpīgāks ādas saglābšanas veids ir mūsdienīgie apdegumu ārstēšanas līdzekļi.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
dec
27
Kam jābūt mūsu mājas aptieciņā?
Iesaka Skaistuma klīnikas "4. Dimensija" Dr. med., dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT, kura sastāvā ir hialuronskābe.

Uzzināsim, par BIONECT priekšrocībām un kā praktiski pašam apstrādāt brūci,izmantojot BIONECT sietiņformu, aerosolu un krēmu. Vērtīgi padomi, kā lietot BIONECT, lai aizkavētu ādas novecošanos ap acīm. Rietumu Klīnikas ķirurgs Andrejs Miļčevskis dalīsies pieredzē, kā BIONECT pielieto savā praksē.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
okt
17
Jaunības kods
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.

Atslēgas vārdi šajā gadījumā ir Bionect un hialuronskābe.

Jo jaunāki esam, jo lielākas ir izredzes, ka rētas sadzīs ātri un bez pēdām. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka tas iespējams, pateicoties augstākai hialuronskābes koncentrācijai jaunā organismā. Taču jau pēc 25 gadu sliekšņa pārkāpšanas organisms šo skābi izstrādā aizvien mazākos daudzumos. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ āda kļūst plānāka, lēnāk sadzīst rētas un parādās krunciņas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa