LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
sep
09
Visur, kur draud apdegumi un savainojumi!
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.

Ja gadījies savainoties

Jebkura, arī niecīga brūcīte rada lielus draudus – gan inficēšanās ziņā, gan arī asiņošanas dēļ. Skaidrs, ka šāds savainojums jāapstrādā un jāsaņem medicīniska palīdzība. Mūsdienās „vecie labie tautas līdzekļi”: joda vai briljantzaļā spirta šķīdumi no aptieciņām pakāpeniski pazūd, dodot vietu mūsdienīgākiem preparātiem, kuru radīšanas pamatā ir jaunākie medicīnas un dabaszinātņu sasniegumi. Jebkurā bieži lietojamo medicīnas preparātu arsenālā noteikti jābūt modernam un efektīvam līdzeklim pirmās palīdzības sniegšanai, ko var izmantot, ja sagriežaties, gūstat I vai II pakāpes apdegumu, ja ir atklāti pušumi vai ādas nobrāzumi. Tāpat šādi līdzekļi izmantojami nelielu brūču dziedināšanaipēc operācijas un čūlu vai izgulējumu ārstēšanai. Viens no labākajiem šāda veida preparātiem ir „Bionect Silverspray”, kuru radījuši farmācijas speciālisti Itālijas kompānijā „Fidia Farmaceutici S.p.A”.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
dec
27
Kam jābūt mūsu mājas aptieciņā?
Iesaka Skaistuma klīnikas "4. Dimensija" Dr. med., dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT, kura sastāvā ir hialuronskābe.

Uzzināsim, par BIONECT priekšrocībām un kā praktiski pašam apstrādāt brūci,izmantojot BIONECT sietiņformu, aerosolu un krēmu. Vērtīgi padomi, kā lietot BIONECT, lai aizkavētu ādas novecošanos ap acīm. Rietumu Klīnikas ķirurgs Andrejs Miļčevskis dalīsies pieredzē, kā BIONECT pielieto savā praksē.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
okt
17
Jaunības kods
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.

Atslēgas vārdi šajā gadījumā ir Bionect un hialuronskābe.

Jo jaunāki esam, jo lielākas ir izredzes, ka rētas sadzīs ātri un bez pēdām. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka tas iespējams, pateicoties augstākai hialuronskābes koncentrācijai jaunā organismā. Taču jau pēc 25 gadu sliekšņa pārkāpšanas organisms šo skābi izstrādā aizvien mazākos daudzumos. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ āda kļūst plānāka, lēnāk sadzīst rētas un parādās krunciņas.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
jūl
09
Ko darīt, lai pēc brūcēm nepaliek rētas, un tās veiksmīgāk sadzītu?
Vienmēr gribas domāt, ka mēs visi dzīvosim laimīgi un traumu neskarti. Tomēr labāk nedaudz rēķināties ar šādu iespēju, lai bērna nobrāzto kāju, pārsauļotos plecus vai tavu pašas sagriezto pirkstu izdotos sadziedēt ātrāk un pēc tam nepaliek redzamas rētas.

Kā dzīst brūces?

Lai arī mēs ļoti rūpīgi sekojam līdzi savai un savu bērnu drošībai un veselībai, tomēr gadās saskrāpēties, sasist ceļgalus, sagriezt pirkstus, tikt pie kāda koduma. Un te nelīdzēs satraukums vai pat panika, bet izpratne, kā dzīst brūces un zināšanas, ko darīt. Āda atdala ķermeņa iekšējo vidi no ārējās un pasargā to no nelabvēlīgiem faktoriem. Brūces dzīšanas mērķis ir atjaunot ādas aizsargfunkcijas pēc iespējas īsākā laikā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
apr
11
Kas ir hialuronskābe?
Vai esi kaut ko dzirdējusi par hialuronskābi, kas nupat uzsāk savu uzvaras gājienu medicīnas un skaistumkopšanas pasaulē? Vai tev šķiet, ka tas atkal ir kāds jaundomājums?

Nekā! Tā ir viela, kas sastopama katrā no mums, un zinātnieki beidzot izdomājuši, kā tās labās īpašības lietderīgi izmantot.

Hialuronskābe — cilvēka audu sastāvdaļa

Zinātnieki ir pārliecinājušies, ka hialuronskābe ir nozīmīgs elements, kas savieno mūsu organisma audus un ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas aizpilda starpšūnu telpu. Lielākā daļa, 56% no organismā esošās hialuronskābes koncentrējas ādā un gļotādās, 35% kaulu muskuļu aparātā un parenhimatozo orgānu intersticiālajos audos, 9% asinīs un limfā.

Lasīt tālāk PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray, Erectus injekcijas, Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa