LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
apr
04
Palīdziet savai ādai atjaunoties pēc iesnām
Aukstā laikā mēs bieži ciešam no saaukstēšanās un galvenais - no iesnām. Ne visai estētiski izskatās deguna apsārtums un ādas lobīšanās, kas arī sāp un neļauj pieskarties degunam.  Deguna āda tiek kairināta iesnu laikā, degunu izpūšot un noslaukot.

Kā palīdzēt savai ādai atjaunoties?

Būtu nepieciešams likvidēt iekaisuma simptomus, mazināt kairinājumu, mitrināt un mīkstināt ādu, aizsargāt to no baktēriju iekļūšanas.

Ar visiem šiem uzdevumiem ātri, efektīvi, un galvenais - droši, tiks galā BIONECT krēms, kura galvenā sastāvdaļa ir Hialuronskābe.

Hialuronskābe – ir dabiska viela mūsu organismā. Tā ir bioloģiskas izcelsmes molekula, kas sastopama daudzos cilvēka audos: ādā, locītavās, acīs.

Hialuronskābei ir pārsteidzoša īpašība – saistīt mitrumu ādā un kavēt tā izdalīšanos, ļaujot šūnām uzturēt normālu šķidruma līdzsvaru, un ādā saglabāt mitrumu un elasticitāti. Hialuronskābes bioloģiskās funkcijas ir ļoti plašas un ietver ne tikai audu mitrināšanu, bet  arī reģenerēšanu, brūču dzīšanu un antibakteriālo iedarbību.

BIONECT krēmu uzklājot uz bojāto ādu, tas aizkavē bīstamu mikroorganismu piekļuvi, nodrošinot komfortablu vidi ādas šūnām, nodrošinot tik nepieciešamo mitrināšanu, mazinot iekaisumu, stimulējot atjaunošanās procesus un palīdzot ādai ātrāk atjaunoties.

Rūpējieties par savu ādu, un tā atbildēs Jums ar skaistumu!

Jautājiet visās Latvijas aptiekās

PRODUKTI: Bionect krēms
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa