LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
aug
16
Diskomforts makstī? Risināma problēma!
Sausums, dedzinošas un kņudinošas sajūtas sievietes intīmākajā ķermeņa daļā – makstī... Sāpīgas un nepatīkamas traumiņas dzimumakta laikā – tā ir gan pazīstama, gan izplatīta problēma, vai ne?

Šādu nelāgu iekšējo izjūtu gamma ne tikai padara mūs nelaimīgas, bet var kļūt arī par cēloni nopietnām nesaskaņām ar ierasto dzimumdzīves partneri – mīļoto vīrieti.

Iekšā kā tuksnesī...

Atkarībā no katras sievietes individuālās pašsajūtas nepārtraukti mainās arī dabīgās smērvielas daudzums, kuru izstrādā maksts sieniņas. Tas ir normāls process, kuru mēs ikdienā nemaz nespējam sajust. Taču brīdī, kad mitrinošās vielas sāk patiešām trūkt, maksts sieniņas top pavisam sausas, sakrokojas, zaudē elastīgumu, un strauji pieaug traumēšanas risks. Rodas nepatīkamās kairinošās, niezošās un dedzinošās sajūtas. Nākamais nelāgais simptoms ir maksts ierastās mikrofloras zudums ar tam sekojošo iekaisumu procesu palielināšanos.

Kādēļ tā notiek?

Viens no galvenajiem šādu pārmaiņu iemesliem ir vienkāršs – hormonālās izmaiņas organismā. Tās notiek ne tikai sievietēm menopauzes vecumā, bet arī krietni jaunākām sievietēm: pēc dzemdībām, medikamentu lietošanas un arī spēcīgiem emocionāliem pārdzīvojumiem. Hormonu izmaiņas, konkrēti, sievišķā hormona estrogēna samazināšanās var radīt sausumu makstī. Rezultātā tās iekšējā virsma kļūst mazāk elastīga, samazinās kolagēna daudzums visos sievietes dzimumorgānos, ārējie dzimumorgāni sarūk, mazinās vai vispār zūd seksuālais uzbudinājums. Var iestāties maksts atrofija, un tā jau ir nopietna slimība. Sausums makstī biezāk ir dažas dienas pirms mēnešreizēm, kontracepcijas līdzekļu lietošanas, kā arī grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, pēc staru ķīmijterapijas, lietojot medikamentus, piemēram, antibiotikas, reizēm arī, nepareizi izvēloties intīmās higiēnas kopšanas līdzekļus.

Ko darīt?

  • Nepatīkamas pašsajūtas gadījumā jāsāk ar ārsta apmeklējumu. Ja pēc tā esat pārliecinājusies, ka ar veselību viss kārtībā, bet diemžēl nepatīkamo sajūtu problēma makstī ir vēl joprojām, tad mans ieteikums ir sākt lietot klīniski pārbaudītu preparātu, kas jau ir uzlabojis sieviešu pašsajūtu daudzās Eiropas valstīs – maksts gļotādas mitrinātāju Feminella Hyalosoft® un Feminella Vagi C®. 
  • Feminella Hyalosoft® atjauno un ārstē, pateicoties tā sastāvā iekļautajam nātrija hialuronātam. Šo atjaunojošo preperātu savā praksē izmanto dermatologi, kosmetologi un plastiskie ķirurgi, jo tas reģenerē ne tikai sejas un ķermeņa ādu, bet, protams, arī maksts audus.
  • Dzīvojiet aktīvu dzimumdzīvi! Tā palielina asins pieplūdumu iegurnī, veicinot dzimumorgānu veselību. Labs sekss ne tikai vairo pozitīvas emocijas, bet arī uzlabo sievietes veselību.

feminella hyalosoft smFeminella Hyalosoft® novērsīs ne tikai maksts sausumu un mikrotraumu iespējamību

Austriešu preparāta Feminella Hyalosoft® unikalitāti nosaka ne tikai galvenais tā sastāvā izmantotais komponents – nātrija hialuronāts, bet arī E vitamīns un tādi ārstniecības augi kā vairoglape, malva, kumelīte un tējas koka eļļas ekstrakts. Šāds sastāvs iedarbojas uz maksts gļotādu kompleksi un ilgtermiņā, nodrošinot nepieciešamo mitrināšanu, atjaunojot gļotādu, sekmējot traumu aizrētošanos un sadzīšanu, stimulējot jaunu kapilāro asinsvadu veidošanos, kā arī radot drošu dabisko barjeru pret baktēriju un infekciju iekļūšanu.

Pietiek ar vienu oriģinālo iepakojumu, lai sievietei ne tikai atjaunotos maksts gļotāda, bet arī parādītos spēja sasniegt un izbaudīt orgasmu, pat ja līdz šim tas nebija vispār vai gadījās reti. 

Būtiski!Lietojot Feminella Hyalosoft® tikai kā papildus terapijas līdzekli 2 – 3 reizes nedēļā, tiek panākta dabīga un ilgstoša mitruma regulācija un maksts gļotādas reģenerācija. Tā arī ir būtiskākā atšķirība no mākslīgajiem lubrikantiem, kurus nākas lietot katra dzimumakta laikā.

 

feminella vagic sm

Feminella Vagi C® savukārt ir ieteicama bakteriālās vaginozes un maksts infekciju ārstēšanai

Diemžēl bakteriālā vaginoze apdraud ikvienu sievieti un jebkurā dzīves posmā. Kā rāda mediķu pētījumi, bakteriālā vaginoze var radīt nopietnas komplikācijas, piemēram, grūtniecības laikā, kā arī palielināt riskus pēcoperācijas periodā. Turklāt to pavada nepatīkams aromāts, nieze un dedzinošas sajūtas. 

Mūsdienīgā preparāta Feminella Vagi C® vaginālās tabletes veidotas tā, lai nodrošinātu un aizsargātu maksts dabīgo mikrovidi, atjaunojot un uzturot normas robežās maksts gļotādas pH līmeni. Savukārt preparāta sastāvā iekļautais C vitamīns padara maksts vidi skābāku, novēršot tajā nevēlamo baktēriju vairošanos.

Būtiski! Jau pirmajās 6 stundās pēc preparāta lietošanas sāks atjaunoties maksts mikroflora, bet pēc 12 – 24 stundām jau būs notikusi labo, vajadzīgo baktēriju pilnīga rekolonizācija. Ieteicamais ārstēšanās kurss – 6 dienas, reizi diennaktī vienu vaginālo tableti ievietojot dziļi makstī.

Pieprasiet šos medikamentus visās Latvijas aptiekās!

Var iegādāties visās Latvijas aptiekās var pasūtīt interneta-aptiekās.

Vidēja cena Latvijas aptiekās - tikai 9.02 Ls.

Priecāsimies, ja vēlēsieties, lai sniedzam Jums konsultāciju un piedāvājam 
Feminella Hyalosoft® testa paraudziņu!  т. 67-211-124, e-pasts: info@feminella.lv

Paraide "Dzivīte" veltīta Feminellai:

 

aija tule

Konsultē ārste Aija TulaRijkure,
Diplomātiskā servisa medicīnas centra
un medicīnas centra „EGV” ginekoloģe, seksoloģe un psihoterapeite

PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa