LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
sep
07
Ja grumbas nav domātas tev
Skaista seja ir nerakstīta rekomendācija. (Frānsiss Bēkons, britu filosofs, vēsturnieks un politiķis)

 

Skaistums nav savienojams ar diletantismu

Grūti iedomāties sievieti, kura neilgojas pēc brīnumlīdzekļa, piemēram, tāda krēma, kurš diendienā dāvātu viņas ādai svaigumu, skaistumu un veselību. Nevis līdzekli, ar ko nomaskēt defektus un piešķirt aromātu, bet gan tādu, kas tiešām uzlabo ādas stāvokli un nobremzē tās novecošanās procesus.

 

Šajā jomā labāk uzticēties profesionāļiem, kuru radītajos produktos pieredze ir savienota ar jaunākajiem dažādu zinātnes nozaru sasniegumiem. „Bionect” krēms, kuru tagad var iegādāties arī Latvijā, tika mērķtiecīgi radītskā medicīnisks līdzeklis, kurš iedarbina un paātrina ādas šūnu atjaunošanās procesus un spēj arī ātri atjaunot ādas bojātās vietas, novēršot neestētiskas brūcītes un citas komplikācijas, piemēram, iegriezumus, apdegumu rētas vai ķirurģiskas iejaukšanās atstātās pēdas, atjaunojot ādas dabisko struktūru. Kosmetologi, ķirurgi un traumatoloģijas speciālisti Eiropā jau ir ļoti augstu novērtējuši, cik efektīvs ir „Bionect” krēms ar hialuronskābi, un plaši pielieto šo preparātu savā ikdienas praksē. Tagad šo līdzekli varat izmantot arī Jūs:tas palīdzēs gan ādas bojājumu novēršanai, gan tās atjaunošanai un mitrināšanai.

Dabisks skaistums

Galvenā „Bionect” krēma aktīvā sastāvdaļa ir hialuronskābe – cilvēka organismam ļoti pierasta viela, kas ir viens no galvenajiem ādas struktūras elementiem, jo aizpilda starpšūnu telpu. Tieši hialuronskābes trūkums organismā, kad tā ar gadiem sāk veidoties mazākos daudzumos, ir pie vainas ādas novecošanās procesos.

  • Atjauno un mitrina

    Hialuronskābes apbrīnojamā spēja noturēt ādā lielu ūdens daudzumu ir faktors, kura ietekmē āda ir elastīgāka, blīvāka un jaunavīgāka. „Bionect” krēms lieliski samitrina ādu, padarot to svaigāku, izlīdzinot grumbiņas un novēršot to veidošanos.

  • Dziedē

    Hialuronskābei ir ļoti nozīmīga loma arī dažādu dzīšanas procesu gaitā, kontrolējot ātrāku audu atjaunošanos, novēršot sarētojumu veidošanos, atjaunojot ādas dabisko aizsargājošo funkciju, kā arī sekmējot jaunu kapilāro asinsvadu augšanu. Ar „Bionect” krēma palīdzību skrambiņas un rētu pēdas ādā izlīdzinās ātrāk, neatstājot tik redzamas sekas, tas ļoti ātri palīdz ādai atgūties arī pēc kosmetologa veiktajām procedūrām.

Ikvienai pieejams skaistums

Jūs varat iegādāties krēmu „Bionect” visās Latvijas aptiekās, kā arī noformēt pasūtījumu kādā no tiešsaistes aptiekām.

Atšķirībā no daudziem dārgajiem kosmētikas līdzekļiem, jums nebūs jāpārmaksā par pazīstamu zīmolu vai jauku iesaiņojumu, „Bionect” krēma izmaksas Jūs patīkami pārsteigs – tā vidējā cena aptiekās ir tikai Ls 5,94!

Paraide "Dzivīte" veltīta "Bionect".

PRODUKTI: Bionect krēms
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa