LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
sep
09
Visur, kur draud apdegumi un savainojumi!
Iespēja gūt kādu ādas traumu mūs apdraud ik uz soļa, turklāt ne pašos piemērotākajos brīžos. Taču, ja esat sarūpējuši aerosolu „Bionect Silverspray”, ar to vienmēr varēsiet ātri, nesāpīgi un efektīvi apstrādāt brūci vai apdegumu.

Ja gadījies savainoties

Jebkura, arī niecīga brūcīte rada lielus draudus – gan inficēšanās ziņā, gan arī asiņošanas dēļ. Skaidrs, ka šāds savainojums jāapstrādā un jāsaņem medicīniska palīdzība. Mūsdienās „vecie labie tautas līdzekļi”: joda vai briljantzaļā spirta šķīdumi no aptieciņām pakāpeniski pazūd, dodot vietu mūsdienīgākiem preparātiem, kuru radīšanas pamatā ir jaunākie medicīnas un dabaszinātņu sasniegumi. Jebkurā bieži lietojamo medicīnas preparātu arsenālā noteikti jābūt modernam un efektīvam līdzeklim pirmās palīdzības sniegšanai, ko var izmantot, ja sagriežaties, gūstat I vai II pakāpes apdegumu, ja ir atklāti pušumi vai ādas nobrāzumi. Tāpat šādi līdzekļi izmantojami nelielu brūču dziedināšanaipēc operācijas un čūlu vai izgulējumu ārstēšanai. Viens no labākajiem šāda veida preparātiem ir „Bionect Silverspray”, kuru radījuši farmācijas speciālisti Itālijas kompānijā „Fidia Farmaceutici S.p.A”.

Drošs aizstāvis

Preparāts „Bionect Silverspray” būtībā ir unikāls un komplekss brūču sadziedēšanas līdzeklis, kura pamatu veido divu iedarbīgo vielu – hialuronskābes un koloidālā sudraba maisījums, kurš tiek ražots kā uzsmidzināms pulverveida preparāts. Hialuronskābe ir viela, kuras klātbūtne mūsu organismā ir dabiska. Tai ir ļoti liela nozīme ķermeņa audu atjaunošanā un augšanā, pateicoties hialuronskābes dezinficējošajām, pretiekaisuma un dziedinošajām īpašībām, kā arī unikālajai spējai novērst rētaudus un šuvju pēdas pēc ievainojumiem. Savukārt koloidālais sudrabs efektīvi dezinficē un iznīcina baktērijas, sēnītes, vīrusus un vienšūņus.
Aerosola „Bionect Silverspray” īpašajam sastāvam un aerosola tipa formai ir lielas priekšrocības:

 • To ir viegli pielietot (pirms lietošanas vajag nedaudz sakratīt flakoniņu un vienkārši izsmidzināt tā saturu uz ādas).
 • Tas ir higiēnisks (preparāta uzklāšanai uz ādas virsmas nav nepieciešamības pieskarties cietušajai vietai, kas nesterilos apstākļos var būt īpaši bīstami).
 • Pielietošana ir nesāpīga (gan izsmidzinot preparātu, gan arī tad, kad tas ir uzklāts ievainotajai vietai, nerodas sūrstoša vai citādi nepatīkama sajūta). 
 • Veicina asiņošanas apturēšanu (to sekmē hialuronskābes viskozitāte un hidrofilā struktūra). 
 • Rēta tiek dezinficēta un pasargāta no atkārtotas infekcijas draudiem (koloidālā sudraba un hialuronskābes iedarbībā izveidojas dabisks aizsargslānis, kurš neļauj organismā iekļūt mikrobiem). 
 • Pasargā rētas vietu no traumējošas iedarbības un pārkalšanas (rētas virspusē izveidojas neliels aizsargslānis). 
 • Sekmē ievainotās vietas sadzīšanu(hialuronskābe iedarbīgi novērš iekaisuma procesu rašanos un aktivizē ādas dabisko atjaunošanos). 
 • Novērš rētu veidošanos(to nosaka preparāta spēja aizturēt mitrumu, kā arī hialuronskābes pret iekaisuma un reģenerējošās īpašības).
 • Samazina sāpes (hialuronskābeipiemītarī šāda iedarbība).
 • Kompakts un ērts(50 ml tilpuma neplīstošais „Bionect Silverspray” konteiners neaizņems daudz vietas ne mājas vai auto aptieciņā, ne mugursomā, čemodānā vai dāmu rokassomiņā).

Kur tas jums var noderēt? 

 1. Ja esat ekstrēmo sporta veidu cienītājs, pavārs, celtnieks vai atslēdznieks – „Bionect Silverspray” aerosols kļūs jums par ikdienā nepieciešamu medikamentu. 
 2. Uzglabājiet to mājās, vasarnīcā, darba vietā un auto aptieciņā! 
 3. Neaizmirstiet paķert līdzi „Bionect Silverspray”, kad dodaties uz darbu, komandējumā, ceļojumā, pārgājienā, piknikā vai sauļoties. 
 4. Tuvojas Līgo svētki, Jaungada svinības vai vienkārši ballīte, kuru vēlaties pavadīt bezrūpīgi? „Bionect Silverspray” jums var noderēt!
 5. Noteikti ņemiet līdzi „Bionect Silverspray” pastaigā ar bērniem! Tas būs ātrs un nesāpīgs līdzeklis pirmās palīdzības sniegšanai jūsu mazulim. 
 6. Arī sporta zālē, fitnesa kluba vai peldbaseina apmeklējuma laikā labāk būs, ja „Bionect Silverspray” jums būs pa rokai.
 7. Plānojat apsveikt kādu tuvu cilvēku dzimšanas dienā? Uzdāviniet „Bionect Silverspray” – tā jūs parādīsiet savas patiesās rūpes un mīlestību! 

Kur var iegādāties?

„Bionect Silverspray” ir nopērkams visās Latvijas aptiekās, taču var veikt pasūtījumu arī aptieku internetveikalos.
Vidējā cena Latvijas aptiekās – tikai Ls 9,63. 
Pirms lietošanas noteikti izlasiet pievienoto preparāta lietošanas instrukciju! 

Paraide "Dzivīte" veltīta "Bionect".

PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa