LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
okt
17
Jaunības kods
Panaceja, kura glābj no visām kaitēm, vēl nav izgudrota. Toties līdzeklis, kurš palīdz sadziedēt visdažādākās rētas un atjaunot ādu jebkurā vecumā, jau ir pieejams.

Atslēgas vārdi šajā gadījumā ir Bionect un hialuronskābe.

Jo jaunāki esam, jo lielākas ir izredzes, ka rētas sadzīs ātri un bez pēdām. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka tas iespējams, pateicoties augstākai hialuronskābes koncentrācijai jaunā organismā. Taču jau pēc 25 gadu sliekšņa pārkāpšanas organisms šo skābi izstrādā aizvien mazākos daudzumos. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ āda kļūst plānāka, lēnāk sadzīst rētas un parādās krunciņas.

Mūsdienu farmakoloģija ar šo parādību cīnās, radot preparātus, kuri satur hialuronskābi. Tie izrādījušies visnotaļ efektīvi arī bērnības rētaudu un brūču ārstēšanā, jo rada optimālu vidi dabiskam sadzīšanas procesam.

Bionect markas medikamentus ražo viena no pasaules vadošajām farmācijas kompānijām – itāļu Fidia farmaceutici. Pateicoties medicīnas preparātu izplatītājfirmas SIA Livorno Pharma pūliņiem, tagad arī Latvijas iedzīvotājiem ir pieejami jaunākie šīs Itālijas firmas izstrādājumi.

Lai gan Bionect preparāti ir bezrecepšu medikaments, tos iegādāties var tikai aptiekās. Produktu sērijā ietilpst marles salvetes, aerosols un krēms. Sterilās marles salvetes, kuras piesūcinātas ar hialuronskābi, tiek lietotas kā kompreses ādas savainotajām vietām, rezultātā operāciju šuves, apdegumi, čūlas, nobrāzumi un grieztas brūcītes sadzīst ātrāk un atstāj mazāk rētaudu.

Savukārt Bionect krēms ir neaizvietojams pēc kosmētiskajām lāzeru procedūrām un dažādiem pīlingiem. Tas tiek uzklāts ādas problemātiskajām vietām, un ne tikai nodrošina ātru un nemanāmu ievainojumu sadzīšanu, bet arī mitrina ādu un padara to ievērojami elastīgāku. Daudzām sievietēm jau sen nav noslēpums, ka arī virkne iedarbīgu kosmētisko pretgrumbu krēmu satur hialuronskābi. Taču ne katra zina, ka šī viela nav no lētajām, un tādēļ krēmos tiek izmantoti ļoti niecīgi tās daudzumi – procenta simtdaļas no kopējā sastāva. Bionect krēms satur 0,2% hialuronskābes, turklāt tas arī ātri un viegli uzsūcas, neatstājot uz ādas taukainas pēdas.

Bionect sudraba aerosols bez hialuronskābes satur arī 2% koloidālā sudraba, kas ir spēcīgs antiseptiķis. Tādēļ aerosols ir efektīvs gan grieztu brūču, gan apdegumu, gan arī „asfalta slimības” ārstēšanā. (Pēdējās nosaukums saistīts ar izplatītākajām bērnu traumām, kas tiek gūtas, kritienā nobrāžot pret asfaltu ceļgalus un elkoņus.)

Uz rētainajām vietām uzsmidzinātais aerosols nesāpīgi dezinficē ievainojumu un vienlaikus palīdz tam ātrāk sadzīt. Tādēļ tā klātbūtne ikvienā mājas aptieciņā, sevišķi, ja ģimenē aug bērni, ir praktiska nepieciešamība. Nav arī jāraizējas, ja tuvākajā aptiekā šobrīd preparāts nav nopērkams – piegādātāji to atvedīs tūdaļ pēc pasūtījuma veikšanas.

PRODUKTI: Bionect krēms, Bionect pārsēji, Bionect Silverspray
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa