LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
nov
04
Kādēļ ultrasonogrāfija ir zelta standarts locītavu sāpju diagnostikā?

SIA “Veselības Centrs 4”, ārsts neirosonologs
E.S.S. ārsts, inernists, reimatologs

evijastumbra@inbox.lv

USG (ultrasonogrāfija) pie muskuloskeletālām slimībām ir sensitīva, ātra, neinvazīva un salīdzinoši lēta izmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību savlaicīgi var atklāt sāpju rašanās iemeslus, diferencēt virkni patoloģiju, kuras klīniski ir līdzīgas, bet patoģenētiski atšķiras, piemēram, dziļo vēnu tromboze un Beikera cistas ruptūra.

Savlaicīgi atklājot pamatproblēmu ir iespējams aizkavēt locītavas destrukciju, kas ir neatgriezenisks process.

Eiropas un vadošās ASV klīniku reimatologu darbs nav iespējams bez ultrasonogrāfijas diagnostikas, arī VC-4 ar straujiem soļiem ir ieviesis Premium klases tehnoloģijas (MRi, cT, USG), sekojot Eiropas prestižāko klīniku tendencēm, apvienojot seno Eiropas valstu reimatologu tradīcijas un ASV zinātniskos sasniegumus, lai kopīgiem spēkiem radītu labāko no piedāvājumiem locītavu sāpju risinājumā.

Jāpiemin, ka veicam ne tikai USG locītavām, bet arī asinsvadiem - dupleksskennēšanu, agrīnu aterosklerozes risku skrīningu, jo pacientiem ar sāpēm locītavās var būt pamatā sistēmisks process, kurš veicina KVS (kardiovaskulārus) notikumus – ar USG var ne tikai diferencēt sāpju cēloni, bet arī kontrolēt terapijas efektivitāti, kas ir vitāli nepieciešams, lai izvēlētos pareizo terapijas taktiku. Jo, kā zināms, analīzes var būt, kā viltus pozitīvas, tā viltus negatīvas, neļaujot spriest par patieso procesa aktivitāti.

USG ļauj precīzi paņemt locītavas šķidruma paraugus, kas nepieciešami, lai izvērtētu septisku artrītu, podagrisku, reaktīvu artrītu. USG kontrolē varam ievadīt medikamentus – konkrēti mērķī – nesāpīgi, netraumējot apkārtesošās saites un mīkstos audus, lai uzlabotu locītavu funkcionālo stāvokli un atjaunotu homeostāzi locītavā. Piedāvājam pacientiem ar sāpēm ievadīt sāpju remdējošos medikamentus, kā arī medikamentus ar patoģenētisku iedarbību, kuru nodrošina hialuronskābes medikaments ar optimālo molekulmasu.

Gadījumos, kad pacientam jau piedāvāta endoprotezēšana, piedāvājam ievadīt medicīnas ierīces – ar viskosuplementējošām, lubricējošām funkcijām, kas samazina kaulu virsmas berzi un nepieciešamību pēc pretsāpju medikamentiem, kā arī uzlabo dzīves kvalitāti.

Pētījumi un publikācijas:
Kolēģu pieredze
Ārstu viedokļi:

Traumatalogs-ortopēds

SIA “Veselības Centrs 4”, ārsts neirosonologs
E.S.S. ārsts, inernists, reimatologs

Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa