LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
jūl
15
Artrīts nav spriedums!
Labs jaunums gan tiem, kam jau noteikta diagnoze – osteoartrīts, kas būtībā ir locītavu skrimšļu deģeneratīvas izmaiņas, gan arī tiem, kurus šī slimība apdraud un pagaidām izpaužas bez jūtamiem simptomiem.

Osteoartrīta (deģeneratīva skrimšļu slimība, kuras rezultātā locītavas zaudē gludo slīdvirsmu, kļūst raupjas, trauslas, deformētas un sāpīgas) pacientu perspektīvas vēl nesenā pagātnē bija diezgan bēdīgas: iegurņa vai ceļgalu locītavu sāpes, invaliditāte, endoprotezēšana... Šīs traumu vai (biežāk) nolietojuma un lēnākas vielmaiņas izraisītās slimības ārstēšanai nepieciešamo medikamentu Latvijas tirgū nebija. Mediķi varēja vienīgi ieteikt ārstniecisko vingrošanu un sāpes mazinošus līdzekļus. Protams, bija iespēja arī lietot pārtikas piedevas, tādas kā glikozamīns un hondroitīns, kas satur skrimšļu sastāvā esošās vielas. Tā bija katra paša izvēle, kaut gan daudzi mediķi uzskata, ka šīs bioloģiskās piedevas vielmaiņas procesus cilvēka organismā neietekmē tik lielā mērā, lai varētu ārstēt saslimšanu.

Piaskledīna (PIASCLEDINE 300) parādīšanās ir ļāvusi slimības gaitu būtiski palēnināt. Šis medikaments ir izturējis visas pārbaužu stadijas, un tam ir apkopota pietiekama pierādījumu bāze, ar kuru mediķi var iepazīties gan specializētajos medicīnas portālos PubMed un Medline, gan arī medikamenta ražotāja – franču farmācijas kompānijas Expanscience Laboratories – interneta vietnē.
Lai gan preparāts bija radīts jau pirms 15 gadiem (tiesa gan, pēc farmakoloģijas mērauklas tas nav īpaši ilgs posms), Latvijas zāļu tirgū tas parādījās tikai 2013.gada janvārī. Medikamenta iekļaušanu Latvijas zāļu reģistrā nodrošināja izplatītāji – SIA Livorno Pharma. Šis uzņēmums nodarbojas ar pasaules vadošo medikamentu ražotāju jaunāko izstrādājumu virzīšanu Latvijas zāļu apritē.

PIASCLEDINE 300 veicina tādu vielu veidošanos cilvēka organismā, kuras atjauno skrimšļus un vienlaikus neitralizē tos noārdošo vielu ietekmi. Arī nopietnas saslimšanas gadījumā, kad pacients jau gaida endoprotezēšanu, PIASCLEDINE 300 ļauj šo dzīves posmu pavadīt daudz pilnvērtīgāk un kvalitatīvāk. Tā kā preparāts ievērojami palēnina un mazina skrimšļu iekaisuma un sabrukšanas procesus, tas ļauj krietni retāk lietot pretsāpju līdzekļus, kuru blakne ir nelabvēlīga ietekme uz gremošanas trakta veselību. Pētījumos noskaidrots: jo ilgāk slimnieks lieto PIASCLEDINE 300, jo mazāk ir nepieciešami dažādi nesteroīdie pretsāpju preparāti. Iemesls vienkāršs – šis medikaments ne tikai jūtami mazina iekaisumus un sāpes, bet vienlaikus arī ārstē to rašanās cēloņus.

PIASCLEDINE 300 ir labs arī tādēļ, ka iedarbojas ne tikai uz konkrēto problemātisko locītavu, bet arī vienlaicīgi uzlabo visu pārējo locītavu skrimšļu un mugurkaula starpskriemeļu disku stāvokli, tādējādi nodrošinot profilaksi visām locītavām.

PIASCLEDINE 300 orientējošā cena aptiekās ir Ls 13 par 15 kapsulu iepakojumu. Paliekošai un stabilai iedarbībai ieteicams triju mēnešu kurss, kura gaitā izmanto 6 iepakojumus, taču preparātu bez bažām var izmantot arī vēlāk, jo tam nav nekādu negatīvu blakņu. Jāpiezīmē, ka molekulas, kuras palīdz sasniegt pozitīvu locītavu skrimšļu audu dinamiku, tiek iegūtas sarežģītu farmakoloģisku procesu rezultātā no dabīgām izejvielām (avokado un sojas). Būtiska priekšrocība ir iespēja šo medikamentu lietot vienlaikus ar citām zālēm gadījumā, ja ārstējamas vēl kādas saslimšanas.

PRODUKTI: Piascledine
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa