LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
jūn
14
Lai vagīnas monologi būtu harmoniski jeb sievišķās veselības un seksualitātes atjaunotāji
Jebkura cilvēka lielākās dzīves vērtības ir laiks un veselība. Tie viens otru var gan graut, gan pilnīgot. Talkā nāk māka un māksla sadzīvot ar fizioloģisku un dažu slimību izraisītu pārmaiņu laiku un, ja nepieciešams – to atvieglot ar efektīviem līdzekļi

Sievietes vēlme jebkurā dzīvesgājuma posmā un jebkuros apstākļos ir būt un justies sievišķīgai – arī tām, kas to neizpauž apzināti. Realitāte ir tā, ka sievietes labsajūtu kopumā veido visu orgānu un audu veselīgums , tostarp sievišķo dzimumorgānu veselība. Sievietei tik būtiskā sievišķā daļa vagīna var justies dažādi atkarā no menstruālā cikla dienas, seksa – tā esības vai trūkuma, un apmierinājuma. Vagīnas sajūtas un fizioloģija mainās arī grūtniecības, dažādu saslimšanu laikā un dažādos dzīves posmos. To var ietekmēt arī smēķēšana.

Nenoliedzami – atkarībā no vagīnas pašsajūtas jūtas arī pati sieviete un otrādi.

Lai “vagīnas monologi” būtu harmoniski, talkā nāk gan dabas līdzekļi, gan dažādi farmācijas firmu piedāvājumi.

Tā vien šķiet, ka produkts Feminella līdz jau ar savu sievišķi rotaļīgo nosaukumu vien.

Nereti sievietes reproduktīvā periodā satraucas par vagīnas pārliecīgo mitrumu, pat slapjumu. Turpretim dzīves pilnbrieda posmā bieži tieši vagīnas sausums var radīt ne tikai pašsajūtas raizes, bet arī apgrūtināt partnerattiecību seksuālo jomu. Protams, ka pietiekami plašs ir hormonaizstājterapijas piedāvājums un pielietojums, kā arī tā efektivatāte. Taču arvien biežāk Eiropas un pasaules mērogā ārstu kongresos pētījumi informē par nehormonālu risinājumu efektivitāti.

Piemēram, Kanādas ginekologu un akušieru asociācijas vadlīniju ieteikumos minēts, ka regulāra maksts mitrinātāju lietošana efektivitātes ziņā ir līdzvērtīga hormonu terapijai, ārstējot tādus simptomus kā maksts niezi, kairinājumu un sāpīgu dzimumaktu. Pirmās izvēles terapijā sievietēm ar vagīnas atrofijas simptomiem iekļauj tieši nehormonālos vagīnas mitrinātājus.

Vagīnas gļotādas sausums var rasties jebkurā dzīves posmā un to nosaka hormonālas pārmaiņas, īpaši menopauzes laikā. Bet tikpat bieži to var novērot zīdīšanas laikā, pēc dzemdībām, staru un ķīmijterapijas, dažādu medikamentu lietošanas dēļ, kā arī dažādos menstruālā cikla posmos.

Spontāna menopauze vidēji sākas 46,4 – 50,1 gadu vecumā un tai ir hipoestrogēns statuss. Kopā ar psihoneiroveģetatīviem un kardiovaskulāriem simptomiem, osteoporozi, novēro arī ģenitāliju trofikas alterācijas – sausumu, dispareūniju, uretrālo atrofiju, urīna nesaturēšanu, dizūriskas parādības.

Estrogēni samazinās un vagīna mainās! Mazinās dzimumlūpu un vulvas apjoms un uzbudinājuma tilpne, zūd turgors un elasticitāte, mazinās kolagēns un ūdenspiesaistes spēja. Iespējama vagīnas atrofija ar atrofiskiem vaginītiem . 45% menopauzes sieviešu vagīnas atrofija var klīniski izpausties ar vagīnas sausumu, niezi, dispareūniju . 30% vispārēji veselu sieviešu pēc 60 g.v. ir ar vagīnas atrofiju saistīti simptomi. 20% postmenopauzes sieviešu ar simptomiem aktīvi dodas pie ārsta. Līdz ar to postmenopauzes sievietēm un to vagīnas veselības atjaunošanai jāpievērš lielāka uzmanība!

Diskomfortu un sāpīgumu nosaka arī samazinātā asins plūsma dzimumorgānos. Vaskularizācijas samazināšanās progresē, vagīna kļūst arī īsāka un šaurāka. Vagīnas diskomforts reducē dzīves kvalitāti. Tomēr rekomendējama ir tieši regulāra seksuālā aktivitāte, – tā ir iespēja novērst uroģenitālo atrofiju, palielinot asins pieplūdi mazā iegurņa orgāniem. Klīniski būtiski ir atjaunot lubrifikāciju un vaginālo pH – dabiskai infekciju protekcijai.

Arī 12. Eiropas Kontracepcijas asociācijas kongresā, kas nule notika Atēnās, būtiski tika akcentēta sievietes seksuālā veselība. Nīderlandes seksologs prof. Riks savā priekšlasījumā akcentēja, ka sievietei, īpaši menopauzē jārūpējas par pietiekamu vagīnas lubrifikāciju, kas ir kvalitatīva seksa un dzīves priekšnoteikums. Viņš norādīja, ka vagīnas penetrāciju labāk neveikt - pirms tā nav lubrificēta. Un šim nolūkam nav jālieto HAT, bet gan lokāli vagināli līdzekļi. Tādēļ – cienot sievieti, sievišķību un seksualitāti, cienīsim arī Feminella!

Pasaulē topā ir hialuronskābe ar savām atjaunojošām īpašībām dažādiem audiem. To izmanto dermatologi, kosmetologi, plastikas speciālisti. Atjaunot iespējams ne tikai sejas ādu un dažādas ķermeņa vietas, tostarp – arī vagīnu. Plastiskie dermatovenerologi, ginekologi arī Latvijā atjauno vagīnas elasticitāti un funkcijas ar hialuronskābes injekcijām. Tādēļ priecē jaunā iespēja ievadīt hialuronskābi mazāk agresīvā veidā – ievadot vagīnā lodītes. Un šo iespēju nodrošina Feminella Hyalosoft.

Hialuronskābe ir viena no neaizstājamām aminoskābēm, kas nodrošina šūnu atjaunošanos kā būvmateriāls, tādējādi īstenojot “mūžīgo jaunību”. Preparāta unikalitāte = Feminella Hyalosoft satur virkni dabisku izejvielu – vairoglapi, malvu, kumelītes, tējaskoka eļļas ekstraktu, arī E vitamīnu. Bagātīgais un daudzveidīgais sastāvs kopumā veic brīnumu makstī – ilgstoša vagīnas gļotādas mitrināšanās un reģenerēšanās nodrošina endogēnās hialuronskābes funkcijas, paātrina rētu dzīšanu, papildus stimulē kolagēna sintēzi un angioģenēzi, veido dabisku barjeru audu protekcijai pret baktērijām un infekcijām. Preparāts labvēlīgi iedarbojas arī uz alerģisku un iekaisušu gļotādu.

Hialuronskābe plašāk zināma kā dārgo kosmētisko krēmu sastāvdaļa. Ar gadiem un hormonu disbalansa rezultātā hialuronskābes koncentrācija šūnās samazinās, mazinot ādas, arī gļotādu elasticitāti un turgoru. Tas pats notiek arī sievietes vissievišķīgākajā orgānā- vagīnā. Tādēļ ja rūpējamies par savu seju u.c. ķermeņa daļām, izrādīsim pienācīgu cieņu un rūpi arī vagīnai, tādējādi reāli esot jaunas visā pilnībā!

Interesanti, ka izlietojot I org. Feminella Hyalosoft  - sieviete atgūst ne tikai lubrificēšanas spēju, bet arī var beidzot sasniegt orgasmu – tās, kam tā nav bijis. Tas attiecas gan uz reproduktīvā, gan menopauzes gadagājuma sievietēm. Menopauzē būtu iesakāms izlietot II org. pēc kārtas un to atkārtot pēc 3 – 4 mēn. 2 – 3 x gadā Farmācijas kompānijas iesaka lietot 30 dienas I kursā.

Tā kā sieviete jebkurā dzīves posmā nav pasargāta no infekcijām, tostarp vaginālām – kā protektors talkā nāk vēl kāds Feminella – šoreiz tas ir Feminella VagiC. Šis līdzeklis iesakāms sievietēm, kam bieži ir vaginālas infekcijas, BV, un arī tām, kam līdz šim nav līdzējuši Latvijā pieejamie BV un infekciju profilakses līdzekļi – pH normalizējošie, pienskābo baktēriju saturošie līdzekļi.

Normā sievietes organismā pienskābās baktērijas izstrādājas pašas – t.i. endogēnās pienskābās baktērijas – individuālas katrai sievietei. Pienskābo baktēriju augšanai būtisks ir skābs pH (3,5 – 4,5). Paaugstinoties maksts pH veicina patogēnu mikroorganismu vairošanos.

Viena no biežākām vagīnas mikrofloras izmaiņām ar paaugstinātu pH ir BV. Bez jau pieejamiem līdzekļiem Latvijā talkā nāk arī Feminella VagiC. T. i. vaginālas tabletes, kas skābinot maksts vidi, labvēlīgi ietekmē pienskābās baktērijas un maksts vidi padara nepiemērotu nevēlamas anaerobās floras augšanai, kas atbildīga par BV, arī grūtniecības laikā. Kāda ir šī preparāta atšķirība no plaši pieejamo pienskābo baktēriju preparātu klāsta? – Feminella VagiC atjauno katras sievietes individuāli esošās endogēnās pienskābās baktērijas.

Situācijas, kad būtu jālieto Feminella VagiC – ↑ vagīnas pH (> 4,5), BV recidīvi, infekcijas un to profilakse, grūtniecības laiks ar ↑ pH, CD gadījumā. Terapijas kurss ir 6 dienas, ievadot tableti dziļi vagīnā uz nakti.

Būsim veselas, jaunas, sievišķīgas un seksualitātē piepildītas kopā ar Feminella Hyalosoft un VagiC.

Aija Tula – Rijkure, ārste – ginekoloģe un seksoloģe Diplomātiskā Servisa Medicīnas centrs. Klīnika EGV

PRODUKTI: Feminella Hyalosoft, Feminella Vagi C
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa