LV RU
Jautājumi? Vienkārši piezvani! +371 67-211-124 Kur iegādāties?
apr
26
Labākais risinājums maksts sausuma izraisīta diskomforta gadījumā
Maksts gļotādas sausums un ar to saistītais diskomforts ir izplatīta sūdzība sievietēm premenopauzālā periodā, menopauzes laikā, pēcdzemdību un krūts barošanas laikā, kā arī pēc staru un ķīmijterapijas.

Iepriekš minētajos periodos sievietes organismā mainās hormonu stāvoklis. Pazeminoties estrogēnu līmenim, samzinās gļotu sekrēcija un maksts mitrināšana, kas būtiski apgrūtina dzimumdzīvi. Un izmainās gļotādu stāvoklis, tās kļūst plānākas, bālākas, sliktāk apasiņotas. Atrofiska gļotāda, diemžēl, ir trauslāka un vieglāk traumējama, sakairināma. Par laimi, šī problēma ir risināma.

Griežoties pēc padoma, speciālists Jums ieteiks sistēmiski vai lokāli lietojamu hormonu - estrogēnu aizvietojošo terapiju vai kādu no alternatīvajām ārstēšanas metodēm. Pēc Kanādas ginekologu un akušieru asociācijas un Ziemeļamerikas menopauzes asociācijas vadlīniju ieteikumiem - Regulāra maksts mitrinātāju lietošana efektivitātes ziņā ir līdzvērtīga lokālu hormonu terapijai ārstējot tādus simptomus kā maksts niezi, kairinājumu un sāpīgu dzimumaktu. Un pirmās līnijas terapija sievietēm ar vaginālās atrofijas simptomiem iekļauj nehormonālus maksts lubrikantus un mitrinātājus.Vadoties pēc šiem ieteikumiem un arī Latvijas ginekologu, onkologu konsultācijas, daudzas sievietes izvēlas tieši nehormonālu terapiju.

Jebkurā aptiekā lielā izvēlē ir pieejami dažādi augu valsts produkti maksts sausuma izraisīta diskomforta mazināšanai. 
Visplašākais ir lubrikantu gēlu, krēmu klāsts. Lubrikanti ir paredzēti lietošanai maksts kairinājuma mazināšanai seksa laikā, tiem nav ilgtermiņa efekts maksts sausuma un kairinājuma novēršanai. Lubrikanti jālieto, ja nepieciešams pirms un dzimumakta laikā. Bet būtiski ir ne tikai mazināt diskomfortu dzimumakta laikā, bet arī  ārstēt sauso, trauslo gļotādu. Lai novērstu vaginālās atrofijas simptomus, ginekologi rekomendē maksts gļotādas mitrinātājus. Tie pieejami intravagināli lietojamu ovulu veidā. Maksts gļotādas mitrinātāji mazina vaginālās atrofijas simptomus un salīdzinājumā ar lubrikantiem, tiem ir pierādītailgtermiņa efektivitāte novēršot maksts sausumu un kairinājumu. Mitrinātāji ir ērti lietojami, tikai 2-3 reizes nedēļā.

Viens no šādiem maksts gļotādas mitrinātājiem ir Feminella Hyalosoft ovulasar hialuronskābi. Feminella Hyalosoft pateicoties savam unikālajam sastāvam ilgstoši mitrina maksts gļotādu maksts sausuma gadījumā. Hialuronskābei piemīt izteikti mitrinošas un audu reģenerējošas īpašības, kas uzlabo gļotādu elasticitāti un turgoru.

Raksts no www.medicine.lv

PRODUKTI: Feminella Hyalosoft
Pieraksties jaunumu saņemšanai:
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju
par jauniem produktiem un akcijām no Livorno Pharma!
Produkti Medikamenti Raksti Video Pētījumi un publikacijas Kontakti
^
Uzdot jautājumu
Aizvērt formu
Jūsu vārds
E-pasts
Tālrunis
Ziņa